Odbrana brine Zvezdine navijače, remi na startu sezone

Zvezda je gubila 2:0 protiv Napretka na svom stadionu, ali je uspjela da izbori remi, a bila je blizu i potpunog preokreta.

Međutim, Grof Božović ima razloga da bude zabrinut, kao i navijače Zvezde, pošto je odbrana ponovo bila očajna.

Velike propuste u defanzivi pravili su Zvezdini igrači, Napredak je to znao da iskoristi i zasluženo vodio 2:0 nakon 47 minuta igre.

Imao je Napredak i nakon toga svoje prilike, mogao je lako da priredi potpunu senzaciju, ali se Zvezda izvukla.

U 60. minutu Plavšić je maestralnim pogotkom sa distance vratio Zvezdu u igru, ali je odmah nakon toga morao van terena, Grof je odlučio da ga zamijeni i zbog toga su negodovali navijači Zvezde.

Zvezda je u 81. minutu uspjela da poravna. Sikimić je sjajno skočio u šesnaestercu i poravnao na konačnih 2:2.

To je loša uvertira pred prvi meč sa Ludogorecom u gostima u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.