Sjajna uvertira za evropske kvalifikacije viđena je na prijateljskom meču Francuske i Brazila. Južnoamerikanci su se radovali iako je domaćin poveo. U 21. minutu Valbuena je centrirao iz kornera, a najviši je bio Varan koji je sa peterca glavom pogodio za veliku radost na tribinama. Vidjelo se da pobjeda mnogo znači domaćim navijačima, ali je nijesu dočekali.

Brazilova reakcija bila je odlična, a pet minuta prije odmora Oskar je odigrao dupli pas sa Firminom, izdržao je dva teška duela i na kraju je poslao loptu u mrežu za 1:1.

U 57. minutu zasijala je i Barsina zvijezda. Nejmar je vrlo preciznim udarcem iskosa sa lijeve strane krunisao vrlo dobru akciju Vilijana. Iako je imao mali ugao Nejmar je uspio da pronađe dovoljno prostora da zatrese mrežu.

12 minuta kasnije pobjedu Brazilaca ovjerio je Luiz Gustavo. Glavom je dao gol na centaršut iz kornera odličnog Vilijana pa su se malobrojni navijači Brazila radovali na tribinama Stad de Fransa.