Tenis

Čelsijev navijač namučio Mareja

Tijem, koji je poznat kao veliki fan fudbalskog kluba Čelsi (na meč se pojavio u Čelsijevom dresu, a njegov tim nosio je Čelsijeve trenerke), tokom većeg dijela susreta odlično je parirao Mareju, ali je u finišu drugog seta poklekao.

Tijem je u prvom setu do odlučujućeg brejka došao u četvrtom gemu. Marej je imao šansu da se vrati u set kada je Tijem vodio 5:3, ali nije iskoristio jedinu brejk šansu, dok je Austrijanac realizovao drugu set loptu.

Drugi set počeo je u znaku Mareja, koji je poveo 3:0. Ipak, Tijem je uspio da se vrati u sedmom gemu, a zatim i izjednači na 4:4. Ipak, kod vođstva 5:4 Marej je došao do odlučujućeg brejka.

To je bio i ključni gem, jer je Tijem potpuno poklekao u trećem setu, Marej je lako sa 6:1 došao do trijumfa i plasmana u polufinale.