Društvo

Gdje u četvrtak zbog radova neće biti struje

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 21. novembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 03 do 06 satii: Momišići, Tološi, Vranići, Blok V i VI, novo naselje Kruševac , fabrika “Elastik”, Farmaci, Donja i Gornja Gorica, Golužba, Vektra, Mareza, Delta, Siti kvart, fabrika “Radoje Dakić”, naselje iza “Radoja Dakića”, Blok IX, naselje uz Nikšičku magistralu, dio potrošača oko Mljekare i dio grada preko Morače ( dio ul. Vasa Raičkovića, Sverozara Markovića, Moskovske, dio Bulevara Svetog Petra Cetinjskog, Bulevar Džordža Vašingtona)

Nikšić

– u terminu od 07:30 do 17:00 sati: Rokoči, Tospude, Trešnjevo

-u terminu od 08:00 do 16:00 sati: Lipova Ravan

-u terminu od 09:00 do 14:00 sati: Široka Ulica – Vrtac

Ulcinj

– u terminu od 09:00 – 11:30 sati: Gornji Štoj, Sv. Nikola i Ada Bojana

-u terminu od 08:00 – 15:00 (povremeno) sati: dio Gornjeg Štoja

-u terminu od 08:00-14:30 sati: dio naselja Bijela Gora

-u terminu od 08:00-17:00 sati: Đonza, Draginje, Sukobin, Donji Kravari, Gornji Kravari, Podstegvaš, Ambula, Štodra, Lisna Bori, Fraskanjel

Budva

-u terminu od 08:30 do 14: 30 sati: dio naselja Blizikuće

Herceg Novi

-u terminu od 08 do 15 sati: naselja Kameno, Mokrine, Kruševice, Vrbanj, Žlijebi i Ubli

Kotor

-u terminu od 09 do 15 sati: Morinj, naselja Svrčak, Goranji Morinj, Bakoči, Bunovići i Repaji

-u terminu 09 do 13 sati: naselja Markov Rt i Stoliv

-u terminu od 09 do 12 sati: Ljuta, dio potrošača Ljute prema Orahovcu

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Zaostro

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Štitare

Andrijevica

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Gornje Luge

Rožaje

-u terminu od 09 do 15 sati: Biševo, Sinanovića Luka, Gospođin Vrh, Ređžovići, Crnokrpe, Razdolje, Konfekcija, Kačari, Blace, Rijeka, Radetina, Kačapore, Kurbardovići, Murići, Bać, Granit Mont, Kajevići, Repetitor, Đžuđževići, Jablanica, Pripeć, Dračenovac, Crnča, Malindubrave, Vuča, Besnik, Malo Polje, Zemljak i Njeguši

-u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Kujevići

Gusinje

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Kruševo

Plav

-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Bogaići i Paljevi

Bijelo Polje

-u terminu od 07:30 do 08:30: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije-Cerovići, Grančarevo, Ujniče, Pisana jela, Šljemena, Barice-škola, Reljin kamen, Kameno polje, Džukeljska jama);

-u terminu od 09:00 do 14:00: DV 10 kV Pavino polje (Pavino polje, Krstače, Mahala, Grubješići, Kičava, Čokrlije, Rajkovići, Bijeli potok, Biokovac, Grab, Vergaševići, Kovren, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer);

-u terminu od 07:30 do 17:00: Barice škola, Reljin kamen, Džukeljska jama, Kameno polje;

-u terminu od 09:00 do 14:00: Rakonje MBTS, Brestovik, Sokolac;

-u terminu od 09:00 do 12:00: BTS Hotel;

-u terminu od 16:00 do 17:00: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije-Cerovići, Grančarevo, Ujniče, Pisana jela, Šljemena, Barice-škola, Reljin kamen, Kameno polje, Džukeljska jama)

Mojkovac

-u terminu od 09:00 do 13:00: DV 10 kV Uloševina-Slatina-Dobrilovina (Krstac, Siga, Pobrsijevići, Slatina, Jakovići, Jokići, Gojakovići, Osredina, Crvena lokva, Zaboj, Gostilovina, Kaludra, Bistrica, Ravnjak, Crna Poda, Dobrilovina)

Kolašin

-u terminu od 08:00 do 15:00: DV 10 kV Lipovo (Plana, Blatina, Lipovska Bistrica, Lancer, Migalovica, Donje i Gornje Lipovo);

-u terminu od 08:00 do 14:00: Vrujca

Pljevlja

– u terminu od 08:00-17:00 sati: Maoče

Šavnik

– u terminu od 07:30-17:30 sati: Mokro, Gradac

Žabljak

– u terminu od 09:00-17:00 sati: Karadžić, Zminica, Suvodo, Rudinovača, Bare Žugića, Novakovići, Merulja, Smoljan, Mandića Do, Okruglica

-u terminu od 08:00 – 17:00 sati: Merulja

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, u terminu od 7.30 do 17 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Danilovgrad (od 18.11. do 23.11.)

Srijeda: Bare Šumanovića, Šobaići, Kupinovo, Motel Sokoline, Boronjina, Mandići I Mijokusovići.

Četvrtak: Rova, Mosori 2, Brijestovo, Sretnja.

Petak: Bare Šumanovića, Šobaići, Kupinovo, Motel Sokoline, Boronjina, Mandići I Mijokusovići.

Berane (od 18.11. do 23.11.)

Ponedeljak, srijeda: Veliđe, Dolac 4, Dolac 5, Crni Vrh, Praćevac, Bastahe, mHE Bistrica-Vodozahvat, Lubnice1, Lubnice2, Vuča, Glavaca, Kurikuće, Jelovica1, Jelovica2.

Utorak, četvrtak i petak: Agrolužac, Lužac 3, Lužac2, Buče 2, Buče 3, Šekular, Lukin Vir, Buče 1, Jugovine, Gradina 3 (Janković), Gradina 2(Praščević), Gradina 1 (Zečević), Vinicka1, Vinicka2, Vinicka3, Vinicka4, Vinicka5, Trepča1, Trepča2, Rijeka Marsenića, Vinicka6, Navotina, Buče 4, Lužac4, Dolac1, Dolac2, Dolac3, Lužac1.

Nikšić (od 18.11. do 23.11.)

Ponedjeljak: Grahovo i Rokoci2.

Utorak: Grahovo, Tospude 1 i 2, Trešnjevo, Rokoci 1 i 2, Repetitor;

Srijeda: Grahovo, Nudo 1 I 2, Zaslap;

Četvrtak: Grahovo, Tospude 2, Tresnjevo, Rokoci 1 i 2, Repetitor;

Petak: Grahovo, Nudo 1 I 2, Zaslap;

Šavnik (od 18.11. do 23.11.)

Ponedeljak: Rudo Polje, Dubrovsko i Gornje Polje;

Utorak: Rudo Polje, Dubrovsko i Gornje Polje, Kutnja Njiva, Komarnica, Kozarica I Prekornjača;

Srijeda: Bijela 1,2,3,4, Miloševići I Kruševice.

Četvrtak: Gradac i Mokro;

Petak: Komplet

Bijelo Polje (od 18.11. do 23.11.)

Utorak i petak: Gubavač.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

1

avatar
1000
1
0
0
 
1
Aooo
NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Aooo
Gost
Aooo

E vala nam srediste uređaje sa gašenjem struje svako malo 😒

Send this to a friend