Društvo

Planirana isključenja struje u nedjelju, ponedjeljak i utorak

NEDJELJA 21. JUN

Zbog planiranih radova na mreži, u nedelju 21. juna, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Nikšić

– u terminu od 12 do 16 sati: Ul. Novaka Ramova, Bulevar Vuka Mićunovića, Ul. Karađorđeva i Trg Slobode.

Bar

– u terminu od 07:30 do 10 sati: Luka Bar, Marketi “HDL i Voli”.

Budva

– u terminu od 08 do 18 sati: Dom zdravlja Budva i objekti u blizini, dio naselja u Mainskoj ulici u blizini Doma zdravlja Budva.

PONEDJELJAK 22. JUN

Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 22. juna, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 14 sati: ul. Đečevića.

– u terminu od 08 do 15 sati: zgrada na uglu Bulevara Save Kovačevića i Mitra Bakića- Blok 13 zgrada 9.

– u terminu od 08 do 16 sati: dio ul. Nikole Tesle i Ludviga Kube, ul. Rovačka i Petra Miljanića, dio zagoriča oko groblja, Brežine, dio Vranića (ul. Luke Gojinića i ul. Kraljice Jakvinte), zgrade na uglu Dalmatinske i ul. Đoka Mireševića i dio Dalmatinske ulice, dio Donje Gorice uz Moraču kod fudbalskih terena.

– u terminu od 08:30 do 14 sati: dio Tološa oko groblja.

– u terminu od 09 do 14 sati: zgrada B2 u Bloku 5.

– u terminu od 10 do 14 sati: dio ul. Nova Dalmatinska, dio ul. Đoka Miraševića i ul. Slovačka.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Frutak, Repetitor Kurilo, Ržište i Do Pješivački, Bogićevići, Pažići, Lalevići i Orja Luka, Glava Zete i Dobro Polje, Tvorilo, Gornji Zagarač.

Cetinje

– u terminu od 08 do 17 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo, Ulići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići.

Tuzi

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Ramza Ćaf, Spinja, Gornje i Donje Drume, Vitoja, Božaj, Skorać, Arza, karaula Jagoda, Helnica, Nabom, Traboin, Kremza i granični prelaz Božaj (kratkotrajna isključenje ne duža od 30 min.)

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Brlaj.

Nikšić

– u terminu od 07 do 15 sati: Dabovići, Povija, Ostrog, Norin, Stubički kraj, Jovan Do.

– u terminu od 08 do 15 sati: Bulevar Vuka Mićunovića, Ul. Stojana Kovačevića, Meander, Ul. Gavrila Principa, Ul. Vuka Lopušine, dio Mušovine, Željeznička kolonija, Praga, Šljeme i Trsa.

– u terminu od 08 do 16 sati: Dabovići, Povija, Ostrog, Norin, Stubički kraj, Jovan Do.

– u terminu od 08:30 do 15 sati: Jasenovo polje.

Bar

– u terminu od 09 do 12 sati: Ilino kod stajališta, zgrade “BH Bau” i potrošači u okolini, Ilino kod restorana Pod Lozom, Auto servisi kod mosta na rijeci Željeznici, restoran Aria.

– u terminu od 09:30 do 12 sati: Komplet Mrkojevići i dio Dobre Vode.

– u terminu od 09:30 do 14 sati: Kaptaža Čanj, Liše potok, Mišići, Đurmani, Grabovik, Kamenolom, Gornje Zagrađe, Crni rt i Velji grad.

Budva

– u terminu od 08 do 15 sati: Naselje Podostrog, Dio naselja Lazi, Dio naselja Vrh Lazi i dio naselja Podmaine.

Ulcinj

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Ulcinjske Krute, Sinani, Stari Ulcinj, Kruče 1 Izvor, Kruče 2, Kruče Uvala, Kruče Hije.

– u terminu od 07:30 do 18 sati (više kraćih isključenja): Gornje Mide, Vladimir, Brajša, Brajša, Kaliman, Selita, Fabrika tepiha.

– u terminu od 08 do 15 sati: Bijela Gora, Gornji Kravari, Donji Štoj, naselje kod restorana La Guitara, Đerane 1, ulica Spasoja Ivanovića kod Kućevića.

Tivat

– u terminu od 7 do 08 sati: Seljanovo, Donja Lastva, Lepetane. Kratkotrajni prekid u periodu izvođenja radova.

– u terminu od 07 do 15 sati: Ruljina, sedmi kvart.

– u terminu od 08 do 18 sati: Kukuljina potrošači oko IDEA marketa i SAM comerce pumpne stanice.

– u terminu od 14 do 15 sati: Seljanovo, Donja Lastva, Lepetane. Kratkotrajni prekid u periodu izvođenja radova.

Kotor

– u terminu od 08 do 17 sati: Krivošije, Dragalj.

Herceg Novi

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Sutorina, potrošači oko bivše željezničke stanice, škole u Sutorini.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Dio sela Seoce.

Berane

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Dio planinskog katuna Jelovica i dio sela Trepča.

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.

Bijelo Polje

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče, Čokrlije-Cerovići.

– u terminu od 08 do 18 sati: Dobrinje Donje, Dobrinje Gornje i Mioče.

– u terminu od 09 do 12 sati: Ulica Voja Lješnjaka.

– u terminu od 09 do 15 sati: Barice, Reljin kamen i Nedakusi.

Kolašin

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Donje Lipovo.

– u terminu od 08 do 18 sati: Plana, Blatina, Lipovska Bistrica, Lancer, Migalovica, Donje i Gornje Lipovo, Dugi laz, Zakrilje, Osreci, Vočje, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića polje, Redice, Starče, Ljevišta, Bojići.

– u terminu od 09 do 13 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Smrčje, Rečine, padež, Skrbuša, Bijeli potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Italkom, Drcka, Sunga, Đekić, Vranještica, Suva gora, Bare Kraljske, Vukićevića lug, Drndari.

– u terminu od 09 do 15 sati: Blatina.

Mojkovac

– u terminu od 09 do 15 sati: Planinica.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Meteh, Jara i Babino Polje.

Pljevlja

– u terminu od 08 do 17 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Selo Lučice.

– u terminu od 10 do 14:30 sati: Dio sela Kačapore.

– u terminu od 10 do 11 sati: Grahovo, Fejzići, Babići, Kujevići, Plunca, Bijela Crkva, Biševo, Sinanovića Luke, Gospođin Vrh, Kačapore, Besnik, Lovnica, Bašča, Zloglavlje, Ćosovica, Sastavci, Klanac, Lučice, Grižice, Radetina, Kurbadovići, Bać, Jablanica, Đžuđževići.

Šavnik

– u terminu od 09 do 16 sati: Bijela.

UTORAK 23. JUN

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 23. juna, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 16 sati: dio ul. Nikole Tesle i Ludviga Kube, ul. Rovačka i Petra Miljanića, dio zagoriča oko groblja, Brežine, dio Vranića (ul. Luke Gojinića i ul. Kraljice Jakvinte), zgrade na uglu Dalmatinske i ul. Đoka Mireševića i dio Dalmatinske ulice, dio Donje Gorice uz Moraču kod fudbalskih terena.

Danilovgrad

– u terminu od 07 do 15 sati: Glava Zete i Dobro Polje

– u terminu od 08 do 15 sati: Tvorilo i Gornji Zagarač.

Cetinje

– u terminu od 08 do 17 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda.

– u terminu od 08 do 18 sati: Prekornica.

– u terminu od 09 do 11 sati: Paprati, Bjeloši, Gornič, Duge Njive, Presjeka, Bostur, Ivanova Korita, Dolovi i Kuk.

Tuzi

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Ramza Ćaf, Spinja, Gornje i Donje Drume, Vitoja, Božaj, Skorać, Arza, Brlaj, Kremza i granični prelaz Božaj (kratkotrajna isključenje ne duža od 30 min.).

– u terminu od 07:30 do 18 sati: karaula Jagoda, Helnica, Nabom i Traboin.

Nikšić

– u terminu od 07 do 16 sati: Dabovići, Povija, Ostrog, Norin, Stubički kraj, Jovan Do.

– u terminu od 08 do 15 sati: Jasenovo polje, Bulevar Vuka Mićunovića, Ul. Stojana Kovačevića, Meander, Ul. Gavrila Principa, Ul. Vuka Lopušine, dio Mušovine, Željeznička kolonija, Pišteta i Praga.

– u terminu od 08:30 do 15 sati: Kuta.

Bar

– u terminu od 09 do 12 sati: Žukotrlica kod Prekookeanskih zgrada i do Restorana “BB”, Šušanj iznad pružnog prelaza.

– u terminu od 09:30 do 12 sati: Kompletni Mrkojevići i dio Dobre Vode.

– u terminu od 09:30 do 14 sati: Kaptaža Čanj, Liše potok, Mišići, Đurmani, Grabovik, Kamenolom, Gornje Zagrađe, Crni rt i Velji grad.

Budva

– u terminu od 09 do 16 sati: Naselje Podostrog, Naselje Lazi, Dio naselja Vrh Lazi i dio naselja Podmaine (isključenja po izvodima u trajanju do 45 minuta)

– u terminu od 09 do 16 sati: Naselje Lazi, i dio Naselja Podkošljun ( isključenja po izvodima u trajanju do 45 minuta)

Ulcinj

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Gornje Mide, Vladimir, Brajša, Kaliman, Selita, Fabrika tepiha.

– u terminu od 08 do 15 sati: Gornji Kravari, Donji Štoj, naselje kod restorana La Guitara, Đerane 1, ulica Spasoja Ivanovića kod Kućevića.

Tivat

– u terminu od 08 do 09 sati: Lepetane, Vodoizvorište Plavda, Luka Stevovića.

– u terminu od 08 do 18 sati: Dio potrošača oko Muzičke škole u Kalimanju, ulice Staničića, Stari put, Kalimanjska, dio potrošača Tripovića i Gornjeg Kalimanja

– u terminu od 09:30 do 10:30 sati: Kava, Bhradaševo, dio Župe i Bonića.

– u terminu od 11 do 12 sati: Rahovići, gornji dio Dumidrana, Kalimanj zgrade Solidarnosti.

– u terminu od 12:30 do 13:30 sati: Potoršači oko škole i Pošte u Radovićima

– u terminu od 14 do 15 sati: Gradiošnica, potoršači oko trafostanice 110/35 Tivat u Gradiošnici.

Kotor

– u terminu od 08 do 17 sati: Krivošije, Dragalj.

– u terminu od 12 do 13 sati: Stari Urc i naselje oko ljetnjeg bazena.

– u terminu od 12 do 15 sati: Risan-cijeli konzum, Bolnica Risan, Dom starih Risan.

– u terminu od 13:30 do 14:30 sati: Školski centar, OŠ ” Savo Ilić” i naselje oko njih.

Herceg Novi

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Sutorina, potrošači oko bivše željezničke stanice, škole u Sutorini.

– u terminu od 09 do 10 sati: Bijela, dio potrošača kratkotrajni prekidi u periodu izvođenja radova.

– u terminu od 09 do 17 sati: Bijela, potrošači oko zgrade Bijela Školjka, Vala bijelska.

– u terminu od 15 do 17 sati: Bijela, dio potrošača kratkotrajni prekidi u periodu izvođenja radova.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Konjusi(zaseok Brod) i dio sela Gračanica.

Berane

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Dio planinskog katuna Jelovica i dio sela Trepča.

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.

Bijelo Polje

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Potrk, Obod i Žaljevo.

– u terminu od 08 do 18 sati: Dobrinje Donje, Dobrinje Gornje, Mioče

– u terminu od 09 do 13 sati: Godijevo-Cekule.

– u terminu od 09 do 15 sati: Ribarevine, Lijeska, Stožer i Medanovići.

– u terminu od 11 do 14 sati: Pelengića trejd, Imperijal, Imako, Lenka, Vunko-kotlara, Franca, Hladnjača, Klanica, Rada, Pekara, Voli, Mladost, željezničks stanica, Petoljetka, Vinilplast, Lelo, Nedakusi, Rasovo, Boljanina, Vlah, Kurilo, Strojtanica, Potkrajci, Kisela voda, Sljepašnica, Kukulje, Livadice, Dubrave, Sela, Sutivan, Njegnjevo, Oluja, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Mioče, Dobro brdo, Dobrinje, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Pećarska, Franca-Ušanovići, Žiljak, Mirojevići, Boturići, Bistrica, Dolac, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja.

Kolašin

– u terminu od 09 do 14 sati: Mateševo i Međuriječje.

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati: Stričine.

Pljevlja

– u terminu od 08 do 17 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak i Višnjica.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Grahovo.

– u terminu od 13 do 14:30 sati: Halilovići.

Šavnik

– u terminu od 09 do 16 sati: Bijela.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Send this to a friend