Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Potoci
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: ulica Džordža Džeksona – dio oko Dvorca Petrovića
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Petrovići
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Pelev Brijeg
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Kakaricke Gore prema Vrelima
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: ul. Bregalnička, ul. VII omladinske brigade, dio ul. Gavra Vukovića i ul. Vladike Danila
Danilovgrad
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Frijeska Glavica
-u terminu od 7:30 do 17:30 sati: Kujava
Cetinje
-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Podgor, Građani, Višnjica, Utrg i vodovod Cetinje (isključenja ne duža od 30.min. u navedenom periodu)
-u terminu od 8:00 do 17:30 sati: Zagrablje, Savatrans, Kasomi, Romi i Konak Muhadinovića (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu)
-u terminu od 8:00 do 17:30 sati: Obzovica, Prekornica, Pačarađe, Drenov Do, Gluhi Do, Vrela, vodoizvorište Vrela, Golijani, Ugnji, Očinići, Borišići i Očinića Poljane
Nikšić
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: Zakurljaj
-u terminu od 7:50 do 17:00 sati: Rokoči
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: Rojevići
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Zavraca
-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio Rastovca i Gornjeg polja
Kotor
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Ljuta centar i dio prema Orahovcu
-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Strp
Herceg Novi
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Kameno
Bar
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: korisnici na području Bištine – Dubrava II.
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: korisnici na području Liše potoka, Grabovika, Đurmana, Zagrađa, TS-Z Drina Kameno, STS Velji Grad, STS Crni Rt
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: kompletno područje Ostrosa s okolnim naseljima
Ulcinj
-u terminu od 7:30 do 17:30 sati: KRUTE OKO RASKRSNICE
-u terminu od 7:30 do 17:30 sati: GORNJA KLEZNA
-u terminu od 7:30 do 15:00 sati: Donji Kravari
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Đerane 2, ulica D-1
-u terminu od 7:00 do 15:00 sati: Ambula, Štodra, Lisna Bori
Kolašin
-u terminu od 10:00 do 14:00 sati: Đuđevina
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Smrčje
Bijelo Polje
-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Potoci, Žurena, Laholo, Kostići, Kaševari, Dubovo, Pašića Polje, Brzava, Femića krš, Prijelozi, Zagrad
-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: Štamparija-Pruška
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Brzava
-u terminu od 7:30 do 8:30 i od 16:00 do 17:00 sati: Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Brestovik
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Crhalj
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: anje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Srđevac
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Lozna
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Džafića brdo
Mojkovac
-u terminu od 10:00 do 14:00 sati: Gostilovina
Andrijevica
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: Peovac,Kralje, Gnjili Potok,Oblo Brdo,Sjenožete,Rudo Brdo,Gradišnica,Trešnjevik i Štavna
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Ulotina
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Kralje
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: dio sela Trepča
Rožaje
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Kalače
Plav
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Korita
Pljevlja
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Vilići
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Maoče
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
NOVA BROJILA
Zbog radova na ugradnji novih brojila, u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Ulcinj
– 03.03. – 04.04. – Vladimir (Gornja Klezna);
– 04.03. – 05.04. – Vladimir (Krute);
– 05.03. – 06.04. – Vladimir (D. Kosići.)
REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE
Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, u terminu od 07:30 do 17:30 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:
NIKŠIĆ (02.03. – 07.03.) – Grahovo, STS-Rokoci 1, STS- Rokoci 2, STS-Zakurljaj, STS-Rojevici i STS-Osjecenica.
ULCINJ (02.03. – 07.03.) – Salč.
CETINJE (02.03. – 07.03.) – Gluhi Do, Prekornica, Obzovica, Vrela, Ugnji, Očinići, Romi, Kuće Kasoma i Zagrablje.
DANILOVGRAD (02.03. – 07.03.) – Gruda, Malenza, Braćani, Zagorak, Tunjevo, Adžin Most, Dobro Polje, Frutak, Kujava.
BERANE (02.03. – 07.03.) – Trepča.
BIJELO POLJE (02.03. – 07.03.) – Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Donja Orahovica, Gornja Orahovica, Kanje, Dobrinje1, Dobrinje 2, Mioče, Dobro Brdo, Rodijelja, Pećarska.
Ovi radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
Ko moze da plati ove vratolomije sa slike?