Hronika

Bijelo Polje: Uhapšen osumnjičeni za paljene vozila, za drugim se traga

Foto: Uprava policije

Zbog sumnje da su podmetanuli požar na vozilu, bjelopoljska policija je uhapsila A.D.(25) dok se za A.S.(30), koji je operativno interesantno lice, još uvijek traga, saopšteno je iz Uprave policije.

“Policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Bijelo Polje su sinoć, u noći između 15. i 16. februara, uhapsili jednu osobu dok se za drugom intenzivno traga zbog podmetanja požara na vozilu”, navodi se u saopštenju.

Naime, kako su kazali, po zaprimljenom obavještenju od Dežurne službe da je u neposrednoj kući oštećenog lica, na njegovom vozilu, podmetnut požar od strane više nepoznatih osoba na lice mjesta je odmah upućena patrola policije, i uspostavljena blokada.

Foto: Uprava policije

“Brzom i pravovremenom reakcijom, a u neposrednoj blizini mjesta izvršenja krivičnog djela, uhapšen je A.D.(25), dok se drugi izvršilac A.S.(30), operativno interesantno lice, trčeći udaljio sa lica mjesta u nepoznatom pravcu”, naglasili su iz policije.

Kako su dodali, A.D. je uhapšen, a protiv njega i A.S. je po nalogu tužioca podnijeta krivična prijava zbog sumnje da su počinili krivično djelo izazivanje opšte opasnosti.

“U toku su intenzivne mjere i radnje na lociranju i hapšenju A.S.”, navodi se u saopštenju policije.

Kako su zaključili, Uprava policije u cilju zaštite lične i imovinske sigurnosti građana, preduzima i preduzimaće konkretne mjere u skladu sa Zakonom, na suzbijanju i sprečavanju nasilja, otkrivanja i sprječavanja izvršenja krivičnih djela koja izazivaju strah i uznemirenje građana gdje će nesmanjenim intenzitetom sprovoditi beskompromisnu borbu prema svim operativno interesantnim licima čije je opredjeljenje kreiranje negativnog ambijenta i u odnosu na reaktivnost Uprave policije isti će biti na udaru zakona.

2

avatar
1000
2
0
0
 
2
DavorDanilo
NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Davor
Gost
Davor

Reko ja, 100% je litijasu auto izgorelo…

Danilo
Gost
Danilo

Bravo za policuju

Send this to a friend