Hronika

Djevojka poginula u udesu na putu Ulcinj-Ada, mladić teško povrijeđen

Ilustracija
Ilustracija

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila na putu Ulcinj- Ada, poginula je dvadesetogodišnja djevojka D.V. iz Kotora, dok je tridesetogodišnji mladić T.I, koji je bio sa njom u automobilu, teško povrijeđen, saopšteno je nezvanično CdM-u iz policije.

Iz policije je CdM-u saopšteno da im je oko 4:30 časova prijavljena saobraćajna nezgoda na magistralnom putu Ulcinj-Ada Bojana.

U nezgodi je učestvovalo vozilo ulcinjskih registarskih oznaka u kojem se nalazio muškarac star 30 godina i djevojka stara 20 godina.

“Sumnja se da je iz, za sada neutvrđenog razloga, vozilo skrenulo sa kolovoza i ostvarilo kontakt sa stubom za rasvjetu i parkiranim vozilom a potom i betonskim zidom jednog objekta nakon čega je došlo do prevrtanja”, navode iz policije nezvanično za CdM.

Uviđaj je u toku radi utvrđivanja svih činjenica i okolnosti vezano za nezgodu.

Slađana Đukanović

19

avatar
1000
11
8
0
 
18
MrgudDsttJacaJosicaMilena
NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Jaca
Gost
Jaca

Darija…💔❤️🌹 djevojka koja ie zaista licila na andjela. Saucesce porodici. Ovo je zaista tragedija.

Realno
Gost
Realno

Treba izgraditi puteve po primorju, zaobliaznice oko Bara i Budve. Cim krene ljeto, guzve su ogromne, zastoji, pa su svi nervozni. Vlada odmah da krene u realizaciju obilaznica oko gradova na primorju, da batale glupe projekte i novac da uloze dje treba.

Mrgud
Gost
Mrgud

Pogledajte u koliko sati se dešavaju najteži udesi, i koliko imaju vozači godina. Biće puno jasnije. Obilaznice su prijeko potrebne, bez njih samo možemo sanjati o nekom turizmu koji donosi veći prihod. Ko je jednom probao da ode iz Novog do Budve, Ulcinja neće više nikad za života.

Dstt
Gost
Dstt

Zalud putevi kad se omladina leši…

Mrgud
Gost
Mrgud

Autoput! Čak i tu naprave udes.

Albert
Gost
Albert

Pproblem je i korosćenje mob.tel
I slusalica na pjesacki prelaz,pogotovp u Bd.

Mrgud
Gost
Mrgud

Svu odgovornost snose učesnici u saobraćaju? Brza vožnja, alkohol, droga, kroz crveno, preko pune linije u krivini, bez kacige…treba li policajac u svako vozilo? Ako meni nije stalo do sopstvenog života i zdravlja ko će me sačuvati? Nastradaju ljudi koji poštuju saobraćajne znake zbog divljanja bahatih vozača. Žestoke kazne, oduzimanje ne samo vozačke nego i vozila na duži period. Ni… Više »

Realno
Gost
Realno

Mrgude, primjecujes li da je ljeti broj udesa veci nego u ostatku godine? Govorili ti to sto?

Mrgud
Gost
Mrgud

Možda što je ljeto? Manje saobraćaja, provoda, droge i alkohola. Pogledaj satnicu kad se dešavaju udesi i godište stradalih, zimi i ljeti. Zimi pogotovo na primorju niđe gužve. Skoro sam putovao Ulcinj-Podgorica tri sata. Tog divljanja, to je za posebno psihijatrijsko istraživanje.

Milena
Gost
Milena

Nažalost njima nisu smetale gužve u janim jutarnjim časovima,već neki drugi faktor.Žalosno od mladosti.

znak
Gost
znak

Koliko života treba još da se ugasi da bi nadležni montirali kamere/radare na puteve???

Jovo.
Gost
Jovo.

Nema policije ni na vidiku.
U Herceg Novom je haos sa kotociklima.
Kacigu niko ne nosi.

Mimo
Gost
Mimo

Jeste u HNovom totalni haos voze setalistem nemaju kacige , nemaju auspuhe maltretiraju normalan narod i turiste. I niko nista , da li narod treba da se digne da bi nesto uradili ???

Josica
Gost
Josica

Svaku noc je trka preko Kamenara

MORAM REĆ
Gost
MORAM REĆ

Bože mili dokle više. Ne žurite, stići ćete.
Iskreno saučešće porodici.😢😢😢

Podgorica
Gost
Podgorica

O bože što se dešava.brza voznja

Bubi
Gost
Bubi

250kmh

Jelena
Gost
Jelena

Uzas sta se desava na nasim putevima. Sacuvaj Boze!

Strong
Gost
Strong

Aoo nema dana…

Send this to a friend