Ministarstvo unutrašnjih poslova MUP, na čijem čelu je kadar Demokrata Danilo Šaranović , šalje SMS građanima da se prijave na konkurs za rad u policiji.
<<<Objavljen javni poziv za zapošljavanje 815 policajaca <<<
“Budite dio reformi u Policiji i javite se na Javni poziv za prijem novih policijskih sluzbenika. Vise na linku: https://www.gov.me/dokumenta/fe04f5a8-e090-4ba3-8f2b-dc28b472b4c9“, piše u SMS poruci.
U toku je javni poziv za zapošljavanje 815 novih policijskih službenika.
zlou[otreba podataka……….od onih koji ne smiju..zlopotreba priosluskivanje i zaposljavanje bija na na kolac nabija..
Ko bi normalan radio u policiju al realno plata 800 do 1000e,pa toliko ima zena na pijacu
Samo da ne salju van granica CG.🤣🤣
Sprdnja ,posla sam u penziju ,i juce mi stize poruka da se zaposlim u MuP, u.😆bar da ponude ljude mlade bez posla ,salju cijelom narodu CG…
A.C.A.B.
Ko je došao na ovu ideju?Sigurno neko iz kabineta MUP.hhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaa
Neozbiljno
Samo bi valjalo jedna provjera kandidata ako imaju člansku kartu neke partije ne primati.
Muz mi je radio u policiji, sad radi kao obezbjeđenje, neće živ da se prijavi..kaze pošten čovjek tamo ne može da opstane…!
Imam 71 g,nijesam za ovu vlast jer ništa ne znaju,prijavit se neću i da imam 21 g.Neka izbače vojne kadrove iz policije pa da bude milicija.
Neću kad mi nisu poslali sms na tik-tok
Ako mu ovo nije dobar razlog da da ostavku, neka mu se onda da doživotna funkcija. Molit narod porukama da se prijavi za posao u policiji je bruka nevidjena, kao da je ratno stanje. Do juče se tvrdilo da je dps kriv za nedostatak policajaca, a sad da neće niko da se prijavi.
Javice im se kol3ge iz klupa sa fakukteta iz Nisa, Sokocu, ili Sjenice e to ce biti kadrovi
Nije mi jasno,kako neko moze da de javi,ako ima zvanje diplomirani inspektor kriminalistike,a mora da bude policajac pozornik,pa to moze i sa srednjom skolom,pa neka marsira po cjeli dan po ulicama.
Eeee i za sto da se prijavim da mi ko daje instrukcije i naredjuje da cujem od koga da dobijam sto i kako treba radit od skolovanih kojih cega svercera konobara kamatasa kormilara od koga ko vam je to na rukovodeca mjesta pa ocekujete da vam neko da povjerenje a makse bando jedna i cekaj jos malo necetr dugo1
Mene nijesu zvali 🙁
Mene su zvali, u osmom mjesecu trudnoce
Zasto se omladina ne preusmerava nekim pogodnostima na srednju i akademiju u Danilovgradu vec svi oce diploma iste i onda nema posla. Pa ne mogu svi biti advokati ekonomisti itd itd
I menadžeri 😂😂😂
Nijeste mi jasni zašto komentarišete nešto što nijeste probali?
Ja sam apolitičan ali neka se svi prijave da vide đe su, a ako ko bude imao loše iskustvo neka onda izađe sa javno sa komentarima.
Najlakše je komentarisati iz nekog lokala sa plastičnom kašičicom u usta, a ustati poslije podne.
Zasto bi morao da udaris glavom u zid, da vidis je li tvrd, ako ti je vec neko rekao da ces slomiti glavu ako to uradis?
Providno,da bi śutra rekli svako je bio pozvan i obaviješten,i svako se moga prijavit a vec su napravili spiskove,škollska sprema litijanje uz blagoslov popa srbina
Prijavio bih se da mogu biti siguran da nas neće kaditi.
“blago majci, svi smo policajci”
OSTAVKE!!!
Moras li biti iz srpskog sveta ,,ja nisam ,,,a imam skoku i spremnost ,normalno i kulturu ophodjenja
Nepodoban si jer praviš razlike i podgrijavaš mržnju ovim komentarom
Poslali poruku mojoj mami 75 god. Bice da je odziv dobar
“Velika je zainteresovanost” :))
Hahhahah. Majka 77g zove, veli bi da se prijavi.
Majku u SAJ
Od stručne spreme i obrazovanja treba potvrda sa litija i lista sa popisa
Ja od 61 god dobih poruku. Javljam se.
hahahahahahahahahahhaa
Čun to!🤣
Evo su me zvali prije sat, razmišljam ne znam šta da radim
Indikativno da ovo šalju na dan protesta protiv Šaranovića i Bečića.
A vjerovatno da ne postoji čovjek u CG, koji ne misli da su za te poslove najvažniji uslovi: članstvo u tzv. Demokratama, i potvrda nadležnog popa.
Protesti dok se ministarstva sile ne depolitizuju!
Diskriminacija građana starijih od 30 odnosno 40 godina. USTAV POGAŽEN.
potrčali svi za 800e da rizikuju zivot
To je najbezbjednija profesija. Uporedi koliko je u zadnjih 10 godina poginulo policajaca, a koliko radnika, novinara, ljekara itd. Bio sam u rezervi policije 90-ih. Uglavnom je rizik smrt od dosade. Uz to, beneficirano staž je toliki da idu u penziju prije 50.godine.
Ovoje ali bas bruka.