Hronika

Reagovalo obezbjeđenje u UIKS-u: Pritvorenik pokušao da izvrši samoubistvo

UIKS

Pritvorenik u Upravi za izvršenje krivičnih sankcja UIKS C.M.D. jutros oko 10.00 časova pokušao je da izvrši samoubistvo, ali su ga službenici Istražnog zatvora spriječili u tome, prenose Vijesti.

“Pravovremenom reakcijom službenika obezbjeđenja, spriječena je njegova suicidna namjera. Odmah nakon incidenta, pritvoreno lice je transportovano u KCCG”, kazali su iz UIKS-a.

O događaju je obaviještena Uprava policije.

8

avatar
1000
7
1
0
 
7
Dr.mattMikiniksicanac.....Suzanavanja
NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Dr.matt
Gost
Dr.matt

Covjek lezi 4 mjeseca u istragu zato sto je pronadjena falcifikovana novcanica koju nije ni pustio u promet!
Možda je istu dobio kao kusur,pravda se selektivno sprobodi koliko nevinih lezi!?????

niksicanac.....
Gost
niksicanac.....

tuga ………..

niksicanac.....
Gost
niksicanac.....

svako bi da se nade iza resetaka na dugo vrijeme………

Suzana
Gost
Suzana

Trebali bi malo visi organi da se pozabave Spuzem. Tamo se svasta radi, ljudi se maltletiraju, zapostavljaju…

Miki
Gost
Miki

Obavezno. Sad cemo zaposliti ljude da cuvaju strazare. Kakvo maltretiranje , zapostavljanje? Oni su tamo kao na odmoru i to ful placenom

vanja
Gost
vanja

da je htio da se ubije nebi ga niko sprijecio

Ixix
Gost
Ixix

Samo(Ubistvo?)

Mateo
Gost
Mateo

Ništa lijepo da čujemo

Send this to a friend