Policija na sjeveru uhapsila je maloljetnika (17) zbog sumnje da je izvršio krivično djelo obljuba sa djetetom.
“Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Sjever“ su kasno sinoć oko 3.00 časova poslije ponoći dobili prijavu koju je jedan roditelj podnio u ime svog maloljetnog djeteta starog 13 godina”, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
U odnosu na ovu prijavu, kako se navodi, policija je preduzela aktivnosti iz svoje nadležnosti i u službene prostorije dovela maloljetnika starosti 17 godina.
“U prisustvu roditelja i radnika Centra za socijalni rad prikupljena su obavještenja od izvršioca i oštećene osobe, te je o događaju obaviješten tužilac u Višem državnom tužilaštvu u Bijelom Polju koji se izjasnio da se u radnjama maloljetnika stiču elementi krivičnog djela obljuba sa djetetom”, kazali su iz UP.
Po nalogu postupajućeg tužioca maloljetnik je uhapšen.
Djeca bila u vezi, zabavljala se, vodila prvi put ljubav, šta je problem. Nije niko nikog silovao.
Ja osudjujem ovo ali sto ce dijete u tim godinama kasno na ulicu????
Pa znaci ako se dijete od 13 god zateklo kasno nocu na ulici, onda ga treba napastvovati Damjanovicu
Možda vam je teško da shvatite, ali đeca od 12-13 godina ulaze u veze. Više sam sklona da vjerujem da su njih dvoje bili u vezi koju roditelji nijesu odobravali, zbog čega su u cijelu priču i uključili policiju i novinare. Za koju godinu njihova razlika u godinama bi vam bila smiješna. Al je najvažnije izigravat moral i poštenje, pa… Više »
Sta dijete od 13 godina radi na ulici poslije ponoći!?????????
Kakvi su ovo bolesnici što je ovoooo???
Što će žensko dijete od 13 godina u tri sata iza ponoći po gradu.
Osuđjem čin ali osuđujem i rdotelje koji se đeci ugađaju
Obljuba ne znaci silovanje ali svakako je kaznjiva jer je dijete imalo 13 godina pa sve i da su bili momak i djevojka zabranjeno je.
Zapadne vrijednosti kojima tezimo,a moramo svidjalo se to nekome ili ne ,oces u evropu ,ne smijes svoje dijete vaspitavat .
Za sve nam je zapad kriv.Dok budemo druge krivil za svoje greške ovo će nam se dešavati.Ovo se zove BOLEST.
Koje zapadne vrijednosti? Valjda će prije bit svetosavske..pedofilija na zapadu nije nikakva “vrijednost” nego boleština.#obrati se lokalnom popu crkve Srbije za više informacija.
To su svetosavske a ne zapadne vrijednosti.Za više informacija obrati se lokalnom popu crkve Srbije 👍
Sta je ovo majko sveta?!
Tuga .