Politika

Krstović: Nedostatak kvoruma pokazatelj političke neodgovornosti DPS-a i pokušaj bjekstva od suočavanja s istinom

Foto: Pokret za Podgoricu
Foto: Pokret za Podgoricu

Nedostatak kvoruma danas nije samo pokazatelj političke neodgovornosti DPS-a, već i pokušaj bjekstva od suočavanja s istinom, saopštio je šef odborničkog kluba Pokreta za Podgoricu Miloš Krstović.

<<<Prekinuta sjednica Skupštine Glavnog grada zbog nedostatka kvoruma<<<

No, prema njegovim riječima, istina ne može biti sakrivena bojkotom, niti će se sjećanje na Duška Jovanovića izbrisati nepojavljivanjem u sali.

Poručuje da podizanje spomen-obilježja nije samo simbol sjećanja, već i poruka da pravda mora biti zadovoljena.

“Oni koji su danas pokušali da izbjegnu ovu temu, dobro znaju razloge zašto. Ali Pokret za Podgoricu neće odustati – insistiraćemo na rasvjetljavanju svih okolnosti njegovog ubistva i tražiti odgovornost svih onih koji su učestvovali, bilo kroz djelovanje ili kroz cutanje. Većina u Glavnom gradu ostaje posvećena ne samo ovom pitanju, već i svim aktivnostima koje su u interesu građana Podgorice”, kazao je Krstović.

2

avatar
1000
2
0
0
 
2
LilyHmmmm
NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Lily
Gost
Lily

.Tako ste napadali I Mujovoca I PES..Ko da vam vjeruje .

Hmmmm
Gost
Hmmmm

Krstoviću, zar vi nemate većinu? Znači li to da vaši koalicioni partneri ne dolaze, a to prećutkujete?

Send this to a friend