Čelsi slavio 12. put zaredom, golčine na Old Trafordu

Fudbaleri Čelsija nastavili su da dominiraju u Premijer ligi, a do 12. pobjede zaredom stigli su protiv Bornmuta.

Ekipa Antonija Kontea i dalje igra savršeno. Bornmut nije imao nikakvu šansu na Stamford Bridžu, a Pedro je imao svoj dan. Španac je bio u startnoj postavi, a već se to Konteu isplatilo u 24. minutu kada je Pedro dao gol za 1:0.

Na startu drugog dijela Azar je sa bijele tačke praktično potvrdio pobjedu. Konačan rezultat postavio je Pedro u sudijskoj nadoknadi kada je uz dosta sreće upisao se u listu strijelaca.

Arsenal je u samom finišu meča, golom Žirua stigao do tri boda protiv VBA. Junajted je u dobroj formi, a četvrta pobjeda u nizu stigla je protiv Sanderlenda 3:1. Ibrahimović je dao dva gola, a najljepši na meču djelo je Mhitarjan. Spektakularno je ovaj fudbaler petom u padu savladao protivničkog golmana, a sudije su previdjele ofsajd u kom se nalazio. Na drugoj strani uzvratio mu je Borini takođe fenomenalnim golom sa 18 metara.

Šampion Lester i dalje je u velikim problemima. Everton je to iskoristio i pobijedio je “lisice” 2:0. Miraljas i Lukaku su donijeli tri boda timu iz Liverpula.

Mančester Siti je u posljednjih 20 minuta srušio u gostima Hal. Ture je “načeo” domaćina, da bi Ihenaćo potvrdio trijumf. Treći je pogodak autogol Dejvisa.