Đuretić: Imamo za čime da žalimo

Dragoljub Đuretić

Trener OFK Titograda Dragoljub Đuretić je nakon ubjedljivog poraza od CSKA Sofije izjavio da njegova ekipa ima za čime da žali.

“Romantičari” su bili u egalu sve do 40. minuta, a onda su kola krenula nizbrdo što je uzrokovalo debaklom (4:0).

“Zadovoljan sam fizičkim nastupom. Igra u prvom poluvremenu je bila dobra, trudili smo se i parirali. Nismo iskoristili prilike, domaćin je to kaznio. Imamo za čime da žalimo. Stajali smo dobro, potom u drugom primili dva brza gola i sve je otišlo u korist domaćina“, kazao je Đuretić nakon meča.

Revanš u Podgorici na rasporedu je za sedam dana.

Serdar
Serdar

Nasi klubovi grese citavu sezonu sa jednom ekipom pa dodje evropa oni puste pola tima dovedu polovne igrace izgube 4:0 svatam nemaju para ali bar da zadrze one igrace bar za evropu valja uigrati druge igrace.

Serdar
Serdar

Prepali se e moj djureticu nako se ne igra sredine nidje branis se citavu utakmicu katastrofa slabo si spremio ekipu skroz.

Vojo
Vojo

Vladan dobro brani🤣🤣🤣

One_Gorke_Suze

Gilman Titograda je odlican.
Nadam se da su utakmicu gledali skauti jakih evropskih timova.

Hogar
Hogar

U stilu montipajtonovaca, bravo

Bulat
Bulat

E čuješ mu izjave.Fizički bili dobri,stajali dobro,propuštili prilike,imaju za čim sa žale….nijesu uputili nijedan šut u okvir gola a dva su bila pored gola.Ovi im šutnuli u okvir 9 puta a 7 pored gola.Stativu pogodili I imali zicere.Šta je tu dobro?Bože dragi o čemu priča.

KLM
KLM

Stajali dobro zar nijesu

gustavo lopez

Uvijek mi krivo kad nekadašnja filijala Buducnosti izgubi. Vratićemo se ja i Diego Haime da pomognemo.