Ženska kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od vršnjakinja iz Kosova 4:2 u danas odigranom prijateljskom meču.

Oba gola, od toga prvi za vođstvo, za ekipu Mirka Marića postigla je Maša Tomašević. I domaćin je postigao dva gola u prvom poluvremenu, a onda je u finišu još dva puta pogađao mrežu Crne Gore.

– Iako smo poraženi, odigrali smo dobru utakmicu i bila je ovo dobra provjera za nas. Primili smo dva gola u posljednjih nekoliko minuta. Stvorili smo dosta šansi, koje nijesmo iskoristili i kažnjeni smo za te promašaje. Sada želimo da se što bolje spremimo za drugu utakmicu, istakao je selektor Marić.

Drugu utakmicu iste ekipe odigraće u četvrtak, sa početkom u 11 časova.

Kosovo – Crna Gora 4:2

Trening centar FS Kosova, Priština.

Strijelci
0:1 – Tomašević (p) 9′, 1:1 – Feka 11′, 2:1 – Bela 19′, 2:2 – Tomašević 23′, 3:2 – Beriša (p) 89′, 4:2 – Gegaj 90’+1′