Fudbal Luštica bay Studentska lige u futsalu

Građevinci izbjegli poraz od UDG-a

U najzanimljivijem meču četvrtog kola Luštica bay Studentske lige u futsalu, UDG1 i Građevinski fakultet odigrali su neriješeno 2:2. Predvođena Mugošom ekipa UDG1 stekla je već početkom drugog poluvremena dva gola prednosti.

Međutim, borbena ekipa Građevinskog fakulteta do kraja susreta uspjela je da poravna na 2:2 a junak susreta je golman ekipe UDG1 Jelić koji je u posljednjem napadu, u situaciji jedan na jedan, odbranio šut Đurkovića te tako sačuvao bod svojoj ekipi .

Važan trijumf ostvario je aktuelni šampion, Ekonomski fakultet, koji je i pored tri gola prednosti u poslednjih pet minuta strijepio i na kraju sačuvao minimalnu prednost , za konačan trijumf od 3:2 nad ekipom Mašinskog fakulteta.

Prvi poraz doživjela je ekipa ETF-a. Oslabljeni neigranjem nekoliko prvotimaca studenti ETF-a su poraženi od Studentskog doma iz Kotora rezultatom 3:1.

Najubjedljiviji trijumf ostvarila je ekipa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje iz Nikšića koja je trijumfovala sa čak 12:0 protiv ekipe FTH Kotor.

Rezultati i strijelci:

Grupa A

Građevinski fakultet – UDG1 2:2 (0:1)
Sudije: Dražen Vukčević i Vesko Čađenović
Strijelci: Vujičić u 25, Lutovac u 38. minutu za ekipu Građevinskog fakulteta; Mugoša u 18 i 23. minutu za ekipu UDG1.
Gradjevinski fakultet: Marićević, Miranović, Vujičić, Đurković, Bujišić, Radulović, Nenezić, Lutovac
UDG 1: Jelić, Mrkulić, Mugoša, Marković, Subotić, Radević, Ćetković, Maraš

Fakultet političkih nauka – Prirodno-matematički fakultet 2:9 (0:3)
Strijelci: Perović u 26, Mučić u 27. minutu za ekipu FPN; Čabarkapa u 5, 9, 11, Popović 27, 36, 37, Drobnjak 30, 40, Bulatović u 34. minutu za ekipu PMF
FPN: Nikčević, Smailović, Dakić, Perović, Mučić
PMF: Stamatović, Popović, Čabarkapa, Drobnjak, Bulatović, Čelebić

Grupa B

Ekonomski fakultet – Mašinski fakultet 3:2 (2:0)
Strijelci: Jelovac (autogol) u 15, Mihajlović u 20 i 32.minutu za Ekonomski fakultet; Rakočević u 34, Jelovac u 35. minutu za Mašinski fakultet.
Ekonomski fakultet: Jokić, Pepić, Fuštić, Caković, Dervišević , Medjedović, Mijović , Mihajlović, Perišić, Sekulić, Šćekić
Mašinski fakultet: Mršović, Bjelović, Rakočević, Bakrač, Jelovac

Fakultet za sport i fv – FTH Kotor 12:0 (5:0)
Sudije: Milutin Lukovac i Vesko Čađenović
Strijelci: Pavlović (autogol) u 3, Delić 6, 26, Cicmil 9, 10, 21, Baćović 20, Čvorović 27, 29, Vuković 32, 38, Vučeljić u 36. minutu za ekipu Fakultet za sport i fv.
Fakultet za sport i fv: Vučeljić, Delić, Bajović, Skiljević, Cicmil, Čvorović, J.Vuković , Čupić, Baćović,
Jovović, Pejović, F.Vuković
FTH Kotor: Mijajlović, Sudžum, Pavlović, Rastoder, Cvetković

Grupa C

Metalurško-tehnološki fakultet – Pravni fakultet 8:4 (4:2)
Strijelci: Osmajić u 4, 17, Vuković 15, 40, Knežević u 19, 32, 35 i 37. minutu za ekipu Metalurško-tehnološki fakultet; Mehmedović u 8, Pejović u 11, 38, Ivanović u 27. minutu za ekipu Pravni fakultet.
Metalurško-tehnički fakultet: Doderović, Vuković, Knežević, Raičković, Osmajić, Kojović
Pravni fakultet: Vučković, Mijatović, Bajović, Ivanović, Pejović, Mehmedović

Studentski dom Kotor – ETF 3:1 (0:1)
Strijelci: Otašević u 21, Šorović u 36 i 37. minutu za ekipu Studentski dom Kotor; Šimun u 5. minutu za ekipu ETF.
Studentski dom Kotor: Drašković, Gačević, Nikolić, Otašević, Barać, Laban, Strujić, Šorović, Ehlić, Pak
Elektrotehnički fakultet: Jovanović, Bujišić, M.Jovović, V.Jovović, Vlahović, Šimun, Đokić, Potpara, Popović

Grupa D

Biotehnički fakultet – Medicinski fakultet 1:8 (1:5)
Sudije: Dražen Vukčević i Milutin Lukovac
Strijelci: Radević u 1. minutu za ekipu Biotehnički fakultet; Bubanja u 7, 20, Golubović 10, Zejnilović 11, 29, 30, Mikić u 14 i 40.minutu za ekipu Medicinski fakultet.
Biotehnički fakultet: Roćen, Obradović, Terzić, Radević, Bojanić, Babović, Mugoša, Radević, Stevović
Medicinski fakultet: Lutovac, Zejnilović, Golubović, Mikić, Bubanja, Lješnjanin, Paunović

Studentski dom PG – Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar 14:4 (6:3)
Strijelci: Femić u 10, 18, 22, 26, 30, 33, 37, Vojinović 14, 15, 23, 40, Alavać 17, 19, Gojačanin u 29. minutu za ekipu Studentski dom PG; Hadžiosmanović u 2, Raičević 11, Rakočević u 19 i 38. minutu za Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar.
Studentski dom PG: Vojinović, Bojović, Alavać, Gojačanin, Konatar, Femić
Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar: Nišavić, Rakočević, Hadžiosmanović, Drakulović, Radulović, Raičević