Grofovu Zvezdu sudija pogurao protiv Vojvodine

Fudbaleri Crvene Zvezde pobijedili su Vojvodinu 2:0 u Superligi Srbije.

Crveno-bijeli vratili su se na prvo mjesto na tabeli nakon pobjede Partizana protiv Napretka 3:1.

Beograđani su se mučili u derbiju sa Vojvodinom, sve do samog finiša kada su dobili penal. Sudija Obradović vidio je kontakt gdje ga vjerovatno nije bilo, a to je iskoristio Kanga da sa bijele tačke dovede do prednosti domaće. Konačan rezultat postavio je Plavšić u 90. minutu.

Partizan je u drugom poluvremenu srušio otpor Napretka na krilima naših reprezentativaca. Janković je načeo goste, a Kosović riješio meč. Treći gol za Partizan dao je Leonardo, dok je jedini pogodak za goste djelo Kasalice.

Vječiti rivali imaju po 46 bodova, pri čemu su crveno-bijeli prvi jer su bili lideri nakon regularnog dijela sezone.