Kejn poslao Hrvatsku u B diviziju Lige nacija

Engleska je preokretom u posljednjih 15 minuta savladala Hrvatsku 2:1 i poslala je u B diviziju Lige nacija.

U meču u kojem su oba tima imali šansu da osvoje prvo,ali i posljednje mjesto Gordi albion je došao do trijumfa i plasmana na završni turnir elitne grupe novoformiranog takmičenja.

Engleska je dominirala u prvom dijelu, ali i propustila nekoliko velikih šansi.

U nastavku su Hrvati lijepim golom Andreja Kramarića poveli i činilo se da su na odličnom putu da osvoje prvo mjesto u grupi.

Ipak, u 78. minutu u gužvi pred golom Kalinića snašao se Lingard i izjednačio.

I taj rezultat je odgovarao Hrvatima,ali je poslije ubacivanja Čilvela odbrana Hrvatske zaboravila Harija Kejna,koji je kompletirao preokret na “Vembliju”.

Tako je Engleska osvojila sedam,Španija šest, a Hrvatska je ostala na četiri boda.

Rade007
Rade007

HARRYYY KANEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAVO ENGLESKA,mogli smo i 5:0 da pobijedimo,ali Rashford i Sterling sebični nenormalno. Ali tu je tatica Kane da završi posao.