Krstajić žali što nije bilo 5:0 na poluvremenu

Mladen Krstajić

Srbija je trebalo u prvom poluvremenu da dokrajči Crnu Goru smatra selektor Mladen Krstajić.

Domaći su vodili 2:0 nakon 45 minuta, a imali su nekoliko šansi uključujući i neiskorišćen penal.

U drugom dijelu su naši zaslužili bod.

“Igrao sam fudbal i pokušavao sam uvijek da budem maksimalno ozbiljan zbog toga što je 2:0 najgori rezultat. Ne mogu da zamjerim Mitru, on je mnogo toga uradio za Srbiju, jedan je od najboljih igrača trenutno. Kada imaš rezultat, bez obzira na to što je bratska Crna Gora, moraš da pokušaš da dokrajčiš protivnika. Žao mi je što se to nije desilo jer smo zaslužili da na poluvremenu vodimo 5:0 i da odmorimo neke igrače. A, doveli smo u problem naše prvo mjesto koje zasluženo držimo”, rekao je Krstajić novinarima poslije utakmice.

Srbija će u posljednjem kolu igrati protiv Litvanije i pobjedom bi osigurala prvo mjesto u grupi.

Nažalost loše

1) Krstajić je loš trener i selektor. 2)Srbija nikome ne može da da više od 2 gola jer je to jedna izrazito neefikasna ekipa 3) Dva ključna igrača Srbije (Mitrović i Tadić) su ujedno i dvojica najneozbiljnijih igrača u timu. Ovo su glavni razlozi zbog kojih i u utakmici u kojoj imaš 2 gola prednosti i penal, na kraju strahuješ… Više »

OJHA -SRBIJANCI

ma ne mlati kad Ljajic bude igrao za sandzak ,a ona cetvorica za vojvodinu ima da vas deremo ka volove OJHAA

Baranin
Baranin

avetinjo sandzak pola sjevera crne gore zahvata..ako sandzak odvale ostace nam 4 nahije i boka..

Ali ovi nasi ce igrati za nas BUdalo veze nemas

Andjela
Andjela

Pravi Silja, sorry!

Strijelac
Strijelac

Da dokrajče nepostojećim penalom.Istina je da su Srbi u prvom poluvremenu imali više od igre i više šansi, ali u drugom mi smo bili bolji u svakom pogledu, dali dva gola, od kojih nam je jedan poništen.

Tolj
Tolj

Krstajicu istina mogo si da vodis 5-0 a mogo i 5-3 a mogo si na kraju i da izgubis

Rade007
Rade007

Pa da su sudili 5 penala i da ih je šutirao neko na prazan gol,možda bi bilo. Mi žalimo što nije bilo 0:2 na poluvremenu i 0:6 na kraju.

Fileopg
Fileopg

što stručnjak ne komentariše penal i ,,ofsajd”…

Krnji
Krnji

Sta cemo sa crvenim simica??

Strijelac
Strijelac

A, što ga nabode Mitrović laktom prije toga, Krnji?

Simic je kralj srbijanac

mimo
mimo

I opet je Krstajic uradio isto sto i na SP protiv Svajcarske – igrao dobro u prvom poluvremenu, a onda on odlucio da se igraci povuku i cuvaju rezultat. Tad im je Saciri i bratija pokazao sto je posa’, a mi na zalost danas nijesmo. Zasto nijesmo? Zato sto ni ovaj put (kao i na utakmici u PG), nas tim… Više »

SerdarJanko
SerdarJanko

Ovo ti je kad ferari das nekome ko tek treba da nauci da vozi…

Boris
Boris

A to je Crna Gora u svakom sportu. Hahaha ..

razocarani
razocarani

Realan pogled na utakmicu.Samo ne 5:0,vec cistih 6:0.Gacinovic,Tadic,Mitrovic,pa ipet Mitrovic Penal.Sve 100%sanse.

one gorke suze

Razocarani,
Koju utakmicu si gledao???
Pogledaj statistiku, mrčo!!!
Nego, Srbi su poznati lazovi, a ti si Srbin, tako da …