Fudbal Temperamentni stručnjak nastavlja borbu

Miha uz ovacije vodio Bolonju u Veroni

Siniša Mihajlović bio je u centru pažnje italijanskih ljubitelja fudbala tokom večerašnjih duela prvog kola Serije A.

Srpski stručnjak je prvi put nakon 40 dana napustio bolnicu, gdje je bio podvrgnut agresivnim terapijama, nakon što mu je dijagnistifikovana leukemija.

Ipak, večeras je uz dopuštenje doktora vodio Bolonju do remija u Veroni 1:1 na otvaranju sezone.

Bilo je vidljivo da su terapije ostavile traga na temperamentnom stručnjaku, ali smo vjerujemo da je ovo samo etapa na putu do konačne pobjede teške bolesti.

Bolonja je inače povela golom Sansonea iz penala u 15. minutu, da bi Veloso izjednačio u 36.

Timu sa “Dal Are” nije pomogla ni činjenica da je od 13. minuta igrao sa desetoricom zbog isključenja Davidoviča.