Fudbal Telekom Prva liga, 11. kolo

Minimalne pobjede Budućnosti i Sutjeske

Sutjeska i Budućnost nastavile su trku za prvaka Crne Gore minimalnim pobjedama u 11. kolu.

Nikšićani su pred svojom publikom savladali Zetu sa 2:1. Rani gol Novice Erakovića nije uticao na goste, koji su preko Vukčevića izjednačili.

Na početku nastavka majstorski gol Ćetkovića za nova tri boda prvaka države.

Budućnost nije oduševila navijače pod Goricom, ali je osvojila bodove.

Pogodio je Draško Božović u 21. minutu.

Petrovac je pobijedio Kom sa 2:1, dok su Grbalj i Rudar podijelili bodove u Radanovićima 2:2.

TELEKOM PRVA LIGA, 11. KOLO

SUTJESKA – ZETA 2:1
Eraković 2, Ćetković 48. – Vukčević 24.

BUDUĆNOST – PODGORICA 1:0
Božović 21.

GRBALJ – RUDAR 2:2
Đorđević 11, Perović 74. – Vujačić 8, Janketić 90.

PETROVAC – KOM 2:1
Vukčević 63, Kopitović 77. – Gardašević 67.

OFK TITOGRAD – ISKRA nedjelja, 14.30h

TABELA:

Sutjeska 24, Budućnost 23, Iskra 18, Zeta 17, OFK Titograd 15, Kom i Podgorica 13, Rudar 10, Grbalj 7, Petrovac 7.

Tok utakmica:

90′-GOOOLL! Janketić iz penala za bod Rudara u Radanovićima.

77′-GOOOLL! Boris Kopitović, opet vodi Petrovac.

74′-GOOLL! Preokret u Radanovićima, gol Dejana Perovića,Grbalj-Rudar 2:1

67′-GOOOLLL! Gardašević daje gol za Kom, 1:1 u Petrovcu.

63′-GOOLLL! Petar Vukčević iz penala za vođstvo Petrovca nad timom sa Zlatice.

48′-GOOLL! Marko Ćetković, ponovo prednost za Sutjesku.

46′- Nastavljene su utakmice.

Budućnost golom Božovića ima prednost protiv Podgorice, dok Sutjeska igra 1:1 u meču sa Zetom, pa su Podgoričani trenutno lideri na tabeli. Neriješeno je u Petrovcu i Radanovićima.

24′-GOOOLL! Ivan Vukčević na centaršut Sekulića. 1:1 kraj Bistrice.

21′-GOOOL! Budućnost je krunisala inicijativu. Gol je postigao Draško Božović na asistenciju Mijića.

11′-GOOOLL! Brz odgovor Grblja, izjednačio je Đorđević.

8′-GOOOLLL! Vujačić, vodi Rudar u Radanovićima.

2′-GOOLLL! Odličan početak Sutjeske, već u drugom minutu Novica Eraković pogađa mrežu Zete.

1′-Počele su četiri utakmice 11. kola domaćeg prvenstva.

Vodeća Sutjeska će kraj Bistrice dočekati Zetu u derbiju ove prvenstvene runde, dok će Budućnost igrati sa Podgoricom, takođe pred svojim navijačima.

Petrovac i Kom sastaće se pod Malim brdom, a Grbalj i Rudar u Radanovićima.

Posljednji meč kola odigraće sjutra od 14 sati Titograd i Iskra.

M CG
M CG

Kakav pakosni naslov,napisan u kancelarije FSCG sa potpisom Deja i ostalih DPS piona

Dado
Dado

Makaveli ote mi rijec iz usta duze ces zivjeti

Makaveli
Makaveli

Kako mislite minimalna pobjeda sutjeske, zar je 2 data gola minimalno, tj isto sto i 1 dati gol????

joko
joko

Sad će Sutjeska da krene.Oni tako malo pušte protivnika da se igra pa ..buc 2-3 ka da neće!!