Fudbal Primera, 3. kolo

Novi minimalac Atletika, Savić komandovao odbranom 90 minuta

I drugu utakmicu na startu sezone fudbaleri Atletika pobijedili su rezultatom 1:0.

Madriđani su na tradicionalno nezgodnom gostovanju Leganesu slavili minimalnim rezultatom.

Poslije dodavanja sjajnog Žoaa Feliksa, mrežu domaće ekipe zatresao je Vitolo u 71. minutu.

Ekipa našeg Stefana Savića, koji je kao i u prvom kolu odigrao svih 90 minuta, bila je bolji rival.

Imali su Madriđani nekoliko prilika preko Feliksa i Saula i na kraju je Vitolo, koji je 10 minuta ranije ušao u igru bio čovjek odluke.

Za Atletiko je najvažnije da su osvojeni novi bodovi i nastavljena serija dobrih rezultata na početku sezone.

Sljedeće nedjelje “kolćonerosi” će dočekati Eibar i imaće šansu da upišu i treću uzastopnu pobjedu u novoj sezoni u Primeri.