Poraz sokolića od Slovačke

Mlađa kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od Slovačke sa 2:1 u prvom od dva prijateljska meča.

Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu duela odigranog na terenu Nacionalnog trening centra u Senecu. Ipak, ,,sokolići“ su i pored toga imali nekoliko dobrih šansi za još koji pogodak.

“Poslije duže vremena ova generacija se okupila i odigrala utakmicu. Uprkos porazu, mogu biti zadovoljan viđenim, jer smo imali dosta prilika za postizanje gola. Međutim, falilo nam je koncentracije u samoj završnici napada”, kazao je selektor Obren Sarić.

Domaćin je poveo u 20. minutu, kada je Viktor Roganović nespretnom intervencijom postigao autogol.

U 32. minutu Slovaci su udvostručili prednost, ovog puta iz jedanaesterca. Ljubomir Pejović je napravio faul u svom šesnaestercu, a precizan izvođač najstrožije kazne bio je Martin Kušnir.

Konačnih 2:1 postavio je Lazar Mijović u 35. minutu, nakon asistencije Jovana Dašića.

Naredni meč ove dvije reprezentacije odigraće u četvrtak, sa početkom u 11 časova.

TAXI trener
TAXI trener

Ako nas u drugom susretu mali Brnović (bivšeg selektora sin ) ne izvadi (u kadetskoj odigrao 58 min. od 6 utakmica) i ovi nekolicina što igraju , ko bajagi u evropske klubove, onda neće niko. E Sariću mrčio se i Ti i tvoj (preko veze) odabir (na internetu provjerite moje navode za sve igrače) … Pa se čudimo što nam… Više »