Preokret Leganesa, šokantan poraz Barselone

Poslije remija na svom terenu sa Đironom u prošlom kolu, Barselona je večeras iznenađujuće poražena na terenu Leganesa 2:1 u šestom kolu Primere.

Nije početak utakmice nagovještavao ovakav ishod jer je Barselona već u 12. minutu povela pogotkom Filipea Kutinja.

Međutim, na startu drugog dijela uslijedio je blic krig domaćih fudbalera.

El Žar u 52. i Oskar minut kasnije kompletirali su nevjerovatan preokret domaće ekipe.

Kod drugog pogotka očajno je reagovao Đerar Pike i poklonio gol Leganesu.

Do kraja je Barselona napadala, ali je domaći tim sačuvao mrežu i upisao jednu od najvećih pobjeda u klupskoj istoriji, dok su Katalonci prvi put izgubili ove sezone.

B.J.

Preko Morace

Je li ovo onaj leganjes sto nagrdi nekoga u kup proslu sezonu…A inace sad se presaltali masovno “navijaci” na juve..😂😂😂A sto bi ova trojka nocas??? A sto plakase jedan ka malo dijete u ls??? A sto veli cijeli svijet protiv njega, zavjere, cia, bia??? A razumijem ga igra u eru najveceg svih vremena…

Podgorica
Podgorica

A on u eri najmanjeg osvoji 4 od 5 L S…prema tome suvisan je svaki komentar.

Zabjelo
Zabjelo

Xaxaxaxa sto bi lesiju te pade..protiv girone je taj nabedjeni iskompleksirani fudbaler nosio zal na sudiju.a veceras…