Fudbal Liga šampiona

Real osvojio Meacu, Atalanta šokirala Liverpul, Savićev Atletiko opet samo do boda

Fudbaleri Reala pobijedili su u derbiju večeri Inter u gostima 2:0, u četvrtom kolu Lige šampiona.

Već na startu meča Barela je srušio Naća i skrivio penal, koji je iskoristio Eden Azar.

Real je bio bolji u prvom dijelu, a blizu drugog gola bio je u situaciji kada je Vaskez sa distance pogodio stativu.

Pobjednik se mogao naslutiti nakon što je Vidal dobio dva žuta kartona zbog prigovora sudiji Tejloru za samo 30 sekundi, nakon što mu engleski arbitar nije svirao penal.

U nastavku je Vaskezov centaršut ispratio Rodrigo i dao gol, nakon samo 10 sekundi u igri.

Real ima sedam bodova, dok je Inter ostao na dva i sve je dalje od plasmana u nokaut fazu.

Velika borba za plasman dalje vodiće se u H grupi. Atalanta je nadigrala Liverpul i golovima Iličića i Gosensa došla do trijumfa, dok je Ajaks rutinski savladao Midtjiland 3:1.

“Redsi” sada imaju devet bodova, dva više od Ajaksa i Atalante.

Atletiko Madrid je napadao 90 minuta, ali ni iz drugog pokušaja nije uspio da savlada moskovsku Lokomotivu.

Ekipa našeg Stefana Savića, koji je odigrao svih 90 minuta sada ima pet bodova, dva više od Lokomotive.

Bajern je u istoj grupi ovjerio plasman u nokaut fazu rutinskom pobjedom protiv Salcburga 3:1.

LIGA ŠAMPIONA, 4. KOLO:

GRUPA A

ATLETIKO M. – LOKOMOTIVA 0:0
BAJERN – SALCBURG 3:1
Levandovski 43, Koman 52, Sane 68. – Beriša 73.

TABELA: BAJERN 12, ATLETIKO 5, LOKOMOTIVA 3, SALCBURG 1.

GRUPA B

BORUSIJA M. – ŠAHTJOR 4:0
Štindl 17, Elvedi 34, Embolo 45, Vent 77.
INTER – REAL 0:2
Azar 7, Rodrigo 58.

TABELA: BORUSIJA M. 8, REAL 7, ŠAHTJOR 4, INTER 2.

GRUPA C

OLIMPIJAKOS – MANČESTER SITI 0:1
Foden 36.
OLIMPIK M. – PORTO 0:2
Sanusi 40, Oliveira 72.

TABELA: SITI 12, PORTO 9, OLIMPIJAKOS 3, OLIMPIK M. 0.

GRUPA D

LIVERPUL – ATALANTA 0:2
Iličić 60, Gosens 64.
AJAKS – MIDTIJLAND 3:1
Gravenberh 48, Mazraui 49, Neres 66. – Mabil 80.

TABELA: LIVERPUL 9, AJAKS 7, ATALANTA 7, MIDTJILAND 0.

TOK UTAKMICA:

80′-GOOOLL! Gol i za Midtijland, sa penala je precizan Mabil.

73′-GOOOL! Pogodak Beriše, Salcburg je smanjio u Minhenu na 3:1.

72′-GOOOOL! Serž Oliveira iz penala. 0:2 u Marseju.

68′-GOOOL! Sane glavom pogađa za 3:0 u Minhenu.

66′-GOOOLL! David Neres za ubjedljivih 3:0 za Ajaks protiv Midtijlanda.

64′-GOOOL! Gosens, još jedan gol za Atalantu u Liverpulu.

60′-GOOOLL! Atalanta vodi na “Enfildu”, pogodio je Josip Iličić.

58′-GOOOOLL! 0:2 u Milanu, centaršut Vaskeza i gol Rodriga iz voleja.

52′-GOOOLL! Koman pogađa mrežu Salcburga, 2:0 za Bajern

49′-GOOOL! Mazraui je udvostručio vođstvo Ajaksa.

48′-GOOOL! Prednost za Ajaks. Gravenberh je strijelac.

46′- Nastavljene su utakmice Lige šampiona.

Samo tri gola na šest stadiona za 45 minuta. Minimalna prednost za Inter, Porto i Bajern.

43′-GOOOLL! Bude se strijelci u završnici prvog dijela, pogodak Levandovskog, Bajern vodi protiv Salcburga.

40′-GOOOLL! Zaidu Sanusi za prednost Porta u Marseju.

33′- Arturo Vidal je tražio penal poslije duela sa Varanom. Uslijedili su protesti zbog kojih mu je sudija Tejlor dao dva žuta kartona za manje od 60 sekundi. Inter ostaje sa desetoricom.

30′- Samo jedan gol za pola sata na šest mečeva.

7′- GOOOLL! Azar je precizan sa penala, vodi Real protiv Intera,

5′- Barela je srušio Naća, penal za Real u Milanu.

1′-Počelo je šest utakmica Lige šampiona. Uoči prvog sudijskog zvižduka na svim stadionima minut ćutanja zbog smrti Dijega Maradone.

Derbi večeri će na “Meaci” odigrati Inter i Real, dok će Atletiko našeg Stefana Savića dočekati Lokomotivu iz Moskve.

Liverpul će biti domaćin Atalanti, a prvak Evrope Bajern igrće protiv Salcburga.

Ajaks je veliki favorit u meču sa Midtijlandom u Amsterdamu.

uefa mafija
uefa mafija

atalanta je sokirala samo nas na kladionicu.. liverpul je u goste pobijedi 5;0 a kuci izgube 2;0 a mi svi bleeeee!!!