Fudbal CFL

Remi na DG Areni, Rudar nastavio seriju u Beranama

Podgorica i Dečić odigrali su neriješeno 1:1, dok je Rudar kao gost pobijedio Jezero 4:2, u 9. kolu crnogorskog šampionata.

Prelijepim golom Anđela Rudovića iz slobodnog udarca poveli su Tuzani u 23. minutu.

Konačan rezultat postavio je Maraš u nastavku utakmice.

Odličnu formu Rudar je potvrdio pobjedom nad Jezerom na stadionu u Beranama 4:2.

Pljevljaci su došli do četvrtog trijumfa u nizu u domaćem prvenstvu.

Rudar je poveo u 10. minutu, a strijelac je bio Radoš Dedić, koji je zatresao sopstvenu mrežu.

Pred kraj prvog dijela opet autogol domaćih – Vasilije Radenović je uklizao u želji da spriječi pogodaka Pljevljaka, ali je na njegovu žalost ubacio loptu u gol.

Domaći su se vratili u igru u posljednjem minutu prvog poluvremena. Gašević je skrivio penal, koji je iskoristio Mujeci.

Golova nije bilo do finiša, a onda su viđena tri za kratko vrijeme.

Striković je u 84. pogodio za 1:3, Redžepagić u 91. smanjio na 2:3, da bi konačan rezultat novim golom postavio Vuk Striković.