Fudbal

Roma za 12 minuta deklasirala Barsu

Fudbaleri Rome su upisali pobjedu u meču Internacionalnog kupa šampiona protiv Barselone.

Italijanski tim je još jednom nadigrao Katalonce, kao nedavno u Ligi šampiona, a do ubjedljive pobjede od 4:2 Rimljani su stigli u finišu meča.

Barsa je bolje igrala u prvom dijelu i povela je u petom minutu preko Rafinje. Izjednačio je El Šaravi u 34.

Čak šest zamjena za Katalonce već na poluvremenu i odmah u 49. minutu gol Malkoma, igrača kog su zanimljivo čelnici Barselone praktično preoteli Rimljanima u ovom prelaznom roku.

Ipak nakon što je promijenila Roma čak devet igrača u finišu je stigla do tri pogotka.

Od 78. do 86. minuta Florenci, Krišante i Peroti sa bijele tačke donijeli su trijumf svom timu.

Podgorica
Podgorica

Xaxaxaxa cujes ovoga..veli ovo su oni mucenici..e qq je li moguce ovo..u zadnje dvije utakmice ih ovi mucenici deklasirase…