Fudbal Serija a

Sari: Igrali smo vrhunski 60 minuta, a onda se desilo pomračenje

Trener Juventusa Mauricio Sari, nakon poraza u derbiju protiv Milana, istakao je da je njegov tim odigrao vrhunskih 60 minuta, a da se nakon toga desilo “pomračenje.

“Stara dama” je za svega pet minuta primila tri gola, da bi na kraju Ante Rebić zaokružio trijumf Milana rezultatom 4:2.

“Mislim da smo u prvih 60 minuta bili tim svjetske klase. U potpunosti smo imali kontrolu nad utakmicom, a onda se desilo “pomračenje”. Nema previše koristi pričati i razmišljati o ovom meču, naredni nas očekuje već za tri dana. Imali smo totalno pomračenje 15 minuta, to se događa, a iz ovog meča trebamo pamtiti prvih 60 minuta u kojima smo imali potpunu kontrolu”, rekao je Sari.

Poraz od Milana nije skupo koštao Juventus, koji na čelu tabele i dalje ima sedam bodova više od Lacija.