Fudbal Nijesu dozvolili senzaciju kao Totenhem

Sigurni Liverpul i Čelsi, Junajted izbjegao bruku

Fudbaleri Liverpula i Čelsija rutinski su stigli do pobjeda i osmine finala engleskog Liga kupa.

Jirgen Klop je pomiješao karte, igrao praktično sa rezervnom postavom, a njegov tim nije imao previše problema na gostovanju MK Donsu.

Pogodak Milnera četiri minuta prije poluvremena olakšao je posao redsima.

Drugi gol je Milner namjestio, a strijelac je bio Hever.

Čelsi je bio ubjedljiviji na domaćem terenu protiv Grimzbija – 7:1.

Nije ni Frenki Lampard igrao sa najjačim timom, ali je ostavio više momaka iz startne postave u timu za večeras.

Jasna želja da im podigne samopouzdanje nakon nekih možda i nezasluženih poraza.

Već u sedmom minutu bilo je 2:0 za domaće. Barkli, pa Bacšuai su postigli golove.

Gosti su smanjili preko Grina, međutim nijesu mogli više ništa. Pedro je pogodio sa penala u 43. minutu, a u nastavku su Zuma i Džejms osigurali vrlo ubjedljiv trijumf.

U samom finišu Bacšuai i Hadson Odoi nokautirali su rivala.

Mančester Junajted je tek poslije penala stigao do pobjede protiv trećeligaša Ročdejla.

Poslije 90 minuta bilo je 1:1, a Solskjer je sa podmlađenim timom ušao u ovaj duel.

U nastavku je pojačao trener domaćih tim uvođenjem Mate i Džejmsa, a gol za vođstvo dao je Grinvud u 68. minutu.

Ipak samo osam minuta kasnije Matison je poravnao.

Otišlo se do penala, a jedini nije bio precizan fudbaler gostiju Kiohejn, pa je Junajted prošao…