Sjajan gol Hakšabanovića za još jednu sigurnu pobjedu Seltika, pogodili Bakić i Lončar

Sead Hakšabanović

Drugi put u 10 dana Sead Hakšabanović je bio strijelac u dresu Seltika.

Crnogorski reprezentativac je zatresao mrežu Hibernijana i u 95. minutu postavio konačnih 3:1 na “Seltik parku”, pa je njegov tim nastavio put ka odbrani titule prvaka Škotske.

Seltik je gubio na poluvremenu, u nastavku je preokrenuo golovima Žote i Hjun-Gia, da bi Hakšabanović kasnije stavio tačku na 27. trijumf velikana u sezoni.

Seltik poslije 29 kola ima devet bodova više od najvećeg rivala Rendžersa.

Hakšabanoviću je ovo bio peti pogodak u Premijer ligi ove sezone, ima i dvije asistencije.

Jovetić strijelac poslije pet mjeseci

U dobroj formi pred okupljanje crnogorske reprezentacije su i vezisti Marko Bakić i Stefan Lončar.

Bakić je pogodio u remiju OFI-ja i Levadijakosa (1:1), dok je Lončar zatresao mrežu Kečkemeta u porazu (2:1).

“Sokoli” se okupljaju u ponedjeljak pred duele sa Bugarskom i Srbijom (24. i 27. mart) na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.