Fudbal

Šou Lea Mesija u goleadi Barselone, Inter u finišu slomio Totenhem

Fudbaleri Barselone deklasirali su PSV Ajndhoven 4:0 na premijeri nove sezone Lige šampiona.

Katalonci su lako došli do prvih bodova u Grupi B, a briljirao je kapiten Lionel Mesi koji je upisao het-trik, osmi u karijeri u elitnom evropskom takmičenju.

Mesi je mrežu holandskog prvaka tresao u 32, 77. i 87. minutu.

Pored njega upisao se i Osman Dembele u 75. minutu.

Drugi susret ove grupe u kome su snage odmjerili Inter i Totenhem završio je trijumfom domaćina 2:1.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a prvi su se radovali gosti iz Londona zahvaljujući Kristijanu Eriksenu.

Ipak, četiri minuta prije kraja Mauro Ikardi je “neroazurima” donio izjednačenje, a u nadoknadi vremena pogodio je i Matijas Vesino za preokret i veliko slavlje Intera.