Fudbal

Sutjeska bez problema savladala Zetu, Dečić slavio poslije dva mjeseca

Sutjeska se poigravala sa Zetom kraj Bistrice, slavila je 2:0, mogla i mnogo ubjedljivije.

Na kraju je stigla pobjeda, to je i najvažnije za trenera Miliju Savovića, čija ekipa ni nakon 11 kola ne zna za poraz – ima devet trijumfa i dva remija, primila je samo tri gola…

Danas su razliku napravili pogoci Dušana Vukovića u 17. minutu i Boža Markovića iz penala u finišu.

Vladimir Jovović je bio asistent kod prvog pogotka, odmah zatim je promašio penal za 2:0, ali Sutjeska nije ništa rizikovala u duelu sa posljednjeplasiranom ekipom na tabeli.

Zeta je jedina ekipa bez pobjede u crnogorskoj fudbalskoj eliti…

Konačno se radovao i Dečić, nakon dva mjeseca i šest utakmica u kojima je upisao po tri remija i poraza.

Tuzani su na svom terenu bili bolji od Jezera (2:0), a oba gola su viđena u prvom poluvremenu.

Džonatan Drešaj je bio strijelac u 18, a Draško Božović iz penala u 40.