Sutjeska lako protiv Radnika iz Surdulice

Fudbaleri Sutjeske upisali su treću uzastopnu pobjedu u pripremnom periodu – Nikšićani su danas na Zlatiboru bili bolji od srpskog superligaša Radnika iz Surdulice 4:1.

Izabranici Milije Savovića su poveli golom Filipa Kneževića u 9. minutu, na asistenciju novajlije Ilije Tučevića.

Surduličani su izjednačili preko Milovanovića u 15. minutu, da bi već u 19. Novica Eraković sjajno uposlio Zakariju Alharaiša koji je našem šamponu vratio vođstvo.

Potom se upisao Marko Matanović, da bi konačan ishod postavio momak iz Libije koji je na probi u Sutjesci, Fahd Mohamed.

Odlično je odigrao i reprezentativac Novica Eraković upisavši dvije asistencije.

Sutjeska je tokom ovih priprema savladala Dečić 1:0 i Mladost iz Lučana 3:0, a izgubila je od subotičkog Spartaka 1:0.

Ekipa sa stadiona kraj Bistrice 5. jula u Razgradu gostuje Ludogorecu u 1. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, revanš je sedam dana kasnije na “DG areni”.