Fudbal Učinak

U jatu hrabrih sokola

Učinak naših fudbalskih reprezentativaca iz prethodnog vikenda.

GOLMANI

DANIJEL PETKOVIĆ (Anže) Po navici bio na klupi, Anže izgubio od Nice na gostovanju (3:1).

MILAN MIJATOVIĆ (Levski Sofija) Standardan na golu, ali nije uspio da sačuva mrežu 1:1 na strani protiv Beroe.

MATIJA ŠARKIĆ (Livingston) Sačuvao mrežu kod kuće Livingston remizirao sa Hamiltonom (0:0).

ODBRANA

MARKO SIMIĆ (Pakhtakor) Igrao posljednjih par sekundi meča sa drugoplasiranom Lokomotivom šampion Pakhtakor remizirao na gostovanju (0:0).

ADAM MARUŠIĆ (Lacio) Zbog povrede preskočio dvije pobjede na Olimpiku protiv Kluža u Ligi Evrope (1:0) i protiv Udinezea u Seriji A (3:0).

STEFAN SAVIĆ (Atletiko Madrid) I dalje povrijeđen, a Atletiko upisao dva poraza prethodne nedjelje izgubio je od Juventusa u LŠ na strani (1:0), a od Barselone u Madridu u Primeri (1:0).

MARKO VEŠOVIĆ (Legija Varšava) Standardno dobar cijeli meč u domaćem trijumfu nad Koronom (4:0).

BORIS KOPITOVIĆ (BATE Borisov) Šampionat u Bjelorusiji je gotov, BATE je vicešampion (Dinamo je prvak), a Kopitović je u posljednjem kolu učestvovao u trijumfu nad Torpedom na strani (2:1).

DUŠAN LAGATOR (Soči) Sočiju je utakmica protiv Orenburga odložena.

RISTO RADUNOVIĆ (Astra) Kvalitetna rola svih 90 minuta u domaćoj pobjedi nad Gaz Metanom (1:0).

IGOR VUJAČIĆ (Partizan) Igrao posljednjih par sekundi u katastrofalnom remiju sa AZ Alkmarom na strani (2:2) u LE, nije bio ni na klupi protiv Mačve na strani (pobjeda 2:0).

MOMČILO RASPOPOVIĆ (Rijeka) Ušao u 71. minutu protiv Hajduka, postigao gol za 2:0 u ubjedljivom trijumfu na Poljudu (4:0).

ALEKSANDAR ŠOFRANAC (Sutjeska) Nije bio na nivou, baš kao ni cijela Sutjeska u derbiju protiv Budućnosti poraz od 2:0 kraj Bistrice.

DARKO BULATOVIĆ (Sutjeska) Zbog kartona nije bio u sastavu protiv Budućnosti.

NEMANJA SEKULIĆ (Zeta) Uklopio se u sivilo ekipe u gostujućem porazu od Podgorice (2:0).

VEZNI RED

NIKOLA VUKČEVIĆ (Levante) Zamijenjen u 82. minutu, Levante na gostovanju preživio debakl od Hetafea 4:0.

VLADIMIR JOVOVIĆ (Jablonec) Igrao do 77. minuta, Jablonec kod kuće poražen od ekipe Češke Budejovice.

ALEKSANDAR ŠĆEKIĆ (Partizan) Ušao u igru u 75. minutu protiv AZ Alkmara u remiju u Holandiji (2:2) u Ligi Evrope, gledao sa klupe pobjedu nad Mačvom u Šapcu (2:0).

ALEKSANDAR BOLJEVIĆ (Standard Lijež) Nije bio u kombinaciji za sastav ni protiv Gimaraeša na strani u LE (1:1), a ni protiv Serkl Briža kod kuće u domaćem prvenstvu (pobjeda 2:1).
SEAD HAKŠABANOVIĆ (Norčeping) Prvenstvo Švedske je završeno 2. novembra.

VUKAN SAVIĆEVIĆ (Visla Krakov) Nije bio ni na klupi u domaćem porazu protiv Lehije (1:0)

DENI HOČKO (Muskron) Nije bio u sastavu za vikend, Muskron na strani izgubio minimalno od Briža (1:0).

BRANISLAV JANKOVIĆ (Sutjeska) Odigrao daleko od očekivanog u derbiju protiv Budućnosti šampion izgubio od vicešampiona kraj Bistrice (2:0).

DAMIR KOJAŠEVIĆ (Sutjeska) Ni popularni Piksi nije bio na nivou u sudaru sa podgoričkom Budućnošću.

NAPAD

STEVAN JOVETIĆ (Monako) Trenira sa ekipom i čeka trenutak, utakmica Monako PSŽ odložena zbog nevremena.

FATOS BEĆIRAJ (Makabi Netanja) Ušao u 63. minutu pri rezultatu 1:1 i okrenuo situaciju postigao dva gola za konačnih 3:1 protiv Hapoel Haife na strani (3:1).

STEFAN MUGOŠA (Inčon junajted) Sezona u južnokorejskoj K1 ligi je završena prethodnog vikenda, Inčon je ostao u ligi, a Mugi je potpisao 14 golova.

Baki
Baki

Treba da forsiramo Sarkica na golu , nista gori nije od Petkovica i Mijatovica a mladji je i ima potencijal sigurno

Bulat
Bulat

Ovdje već nedjeljama I mjesecima pratimo iste stvari.Svi su ili van protokola,ili na klupi ili igraju po par minuta ili par desetina minuta,ili su povrijedjeni.Jedini svijetli primjer su Vešović u Legiji u kojoj je jedan od nosilaca igre,Mugi dok je trajalo prvenstvo I donekle Djidjo Vukčević .Niko osim njih nije standardan I na visokom nivou.Radunović I Mijatović su tu I… Više »