Fudbal CFL, 26. kolo

Budućnost nastavila seriju, pobjeda Dečića

Fudbaleri Budućnosti nastavili su seriju nepobjedivosti u Telekom 1.CFL.

Podgoričani su slavili na gostovanju Jezeru 2:1.

Pobjedu u posljednjem kolu pred reprezentativnu pauzu ostvario je još samo Dečić.

Tuzani su golom Vuljaja osam minuta prije kraja srušili Titograd.

U ostalim mečevima viđeni su remiji.

REZULTATI:

Zeta – Petrovac 1:1 (Lambulić 36 – Tačibana 53)
Jezero – Budućnost 1:2 (Redžepagić 80 – Ivanović 5, Božović p. 43)
Rudar – Iskra 0:0
Sutjeska – Podgorica 1:1 (Vuković 91 – Krivokapić 24)
Dečić – Titograd 1:0 (Vuljaj 82)

TABELA: Budućnost 66, Dečić 44, Sutjeska 40, Rudar 37, Podgorica 34, Iskra 34, Zeta 32, Jezero 26, Titograd 21, Petrovac 17.

Tok mečeva:

Završeni su današnji mečevi.

82. minut – GOLLL! Dečić vodi, Vuljaj strijelac!

Kraj u Nikšiću Sutjeska se spasila poraza. Igra se još samo u Tuzima.

91. minut – GOLLL!!! Sutjeska je poravnala. Vuković je strijelac!

Nastavljeno je na stadionu kraj Bistricu, a počeo je i posljednji meč 26. kola, Dečić je ugostio Titograd.

Poluvrijeme u Nikšiću, Podgorica vodi protiv Sutjeske 1:0 i ima igrača više.

Završena je utakmica u Pljevljima, Rudar i Iskra remizirali su bez golova.

Kraj u Beranama, Budućnost je slavila sa 2:1. To je 23. utakmica u nizu u kojoj Podgoričani nisu izgubili.

80.minut – GOOOL! Jezero vraća rezultatsku neizvjesnost. Rezervista Edis Redžepagić je iznenadio goste, matiran je Miloš Dragojević. Sada je 1:2 u Beranama.

24.minut – GOOOL! Podgorica je povela u Nikšiću. Matija Krivokapić potpisuje vodeći pogodak ekipe iz Lješkopolja.

14.minut – I Sutjeska ostaje sa igračem manje. Korea Augusto je zaradio crveni karton.

51.minut – Crveni karton za Radoša Dedića, Jezero ostaje sa desetoricom.

Nastavljeni su mečevi u Beranama i Pljevljima. Počeo je i susret Sutjeske i Podgorice na stadionu kraj Bistrice. Evo sastava timova.

Kraj na Trešnjici – Zeta i Petrovac remizirali su 1:1.

Poluvrijeme u Beranama, Budućnost ima sigurnu prednost. U Pljevljima nakon 45 minuta fudbala mreže miruju.

43.minut – GOOOL! Draško Božović siguran sa bijele tačke, Budućnosti vodi 2:0. Petar Grbić je iznudio najstrožu kaznu.

53.minut – GOOOL! Petrovac je izjednačio u Golubovcima. Strijelac je Rioja Tačibana nakon velike greške golmana Zete Petra Radulovića.

5.minut – GOOOL! Budućnost sjajno otvara meč u Beranama, prvi ozbiljniji napad ka golu Jezera rezultirao je pogotkom. Igor Ivanović je udarcem sa distance zatresao mrežu rivala.

Počela su još dva meča. Jezero je domaćin Budućnosti (sastavi timova), dok je Rudar ugostio Iskru (sastavi).

Poluvrijeme na Trešnjici, Zeta ima minimalnu prednost nakon 45 minuta igre.

36.minut – GOOOL! Vodi Zeta. Nakon odlične akcije i asistencije Vaska Kalezića, Mijat Lambulić je lako matirao nemoćnog Ljubomira Đurovića.

1.minut – počeo je susret na Trešnjici. Sastave timova pogledajte ovdje.

Najava:

Ovu rundu, u 13 sati, otvaraju Zeta i Petrovac na Trešnjici.

Neprikosnovena Budućnost gostuje Jezeru u Beranama od 14 časova, a istovremeno će početi i susret u Pljevljima gdje Rudar čeka Iskru.

Sat kasnije počeće duel u Nikšiću između Sutjeske i Podgorice, dok kolo zatvaraju Dečić i Titograd od 16 časova.