Senzacija na Etihadu, sigurne pobjede ostalih favorita

Veliko iznenađenje na startu Lige šampiona priredili su fudbaleri Liona – na terenu jednog od favorita za titulu Mančester sitija “lavovi” su slavili 2:1.

Od starta je francuski tim najavio da je došao po dobar rezultat na “Etihad”.

Poslije greške Delfa pogodio je Korne, da bi do poluvremena Fekir potpuno razoružao navijače domaćih.

U nastavku je Depaj pogodio stativu,a Bernardo Silva vratio nadu domaćima, koji ipak nisu uspjeli da izbjegnu poraz.

Real je u odbranu evropske krune krenuo sa ubjedljivih 3:0. Isko, Bejl i novajlija Marijano tresli su mrežu “vučice”, a teško je izabrati koji gol je bio najljepši.

Na krilima Pola Pogbe Mančester junajted lako je slavio na terenu Jang Bojsa 3:0, dok je Juventus uprkos isključenju Kristijana Ronalda sa dva gola Pjanića iz penala pobijedio u Valesniji 2:0.

Bajern nije imao problema u Lisabonu, a Plzen je u posljednjim trenucima ispustio pobjedu nad CSKA.

Mančester siti – Lion 1:2
Bernardo Silva 67. – Korne 26, Fekir 43.

Tok utakmica:

90′- I treći penal na “Mestaji”,ali je Šćešni odbranio udarac Pareha.

90′-GOOLL! Šok za navijače Plzena, Nikola Vlašić iz penala donosi 2:2 ekipi CSKA!

90′-GOOLLL! Sjajan pogodak Marijana za potvrdu pobjede Reala nad Romom.

80′- Sve manje vremena za Siti, ostali favoriti imaju sigurnu prednost.

67′-GOOOOL! Akcija Sanea i gol Bernarda Silve. Vraća se Siti, sada je 1:2.

66′-GOOOLL! Antoni Marsijal na asistenciju Pola Pogbe za 3:0 za “đavole”. Sve je gotovo u Švajcarskoj.

58′-GOOOLL! Garet Bejl je duplirao vođstvo Reala protiv Rome.

54′-GOOLL! Renato Sančes daje gol za Bajern, ali nije zaboravio gdje je počeo karijeru pa nije želio da slavi pogodak u Lisabonu. 2:0 za Bavarce.

50′-GOOOLL! Opet penal za Juve i ponovo je Pjanić siguran.

49′- GOOOLLL! Šalov pogađa za CSKA, Moskovljani su prepolovili zaostatak u Češkoj.

46′- Nastavljene su utakmice, nadamo se novim uzbuđenjima.

Poluvrijeme. Lion ima nevjerovatnih 2:0 na terenu Sitija, Real vodi majstorijom Iska protiv Rome, Juve poslije isključenja Ronalda sa penala do prednosti u Valensiji. Pogba sa dva pogotka vodi Junajted u Švajcarskoj, a blista sa dva gola i napadač Plzena Krmenčika protiv CSKA.

45′- GOOOLL! Pjanić iz penala, prednost Juvea sa igračem manje.

45′-GOOLLL! Majstorija Iska iz slobodnjaka, vodi i Real.

43′-GOOOLL! Šta radi Lion na terenu Sitija, Nabil Fekir za 2:0.

43′-GOOOOLL! Ponovo Pol Pogba, sada iz penala, Junajted ima dva gola viška.

41′-GOOOLL! I to kakav! Volej Krmenčika za 2:0 u duelu Plzena i CSKA.

35′-GOOOLLL! Majstorija Pola Pogbe za vođstvo Junajteda u Švajcarskoj.

29′-GOOOLL! Prednost za Plzen protiv CSKA, poentirao je Krmenčik.

29′- U jeku inicijative Juventusa, “stara dama” ostaje bez Kristijana Ronalda! Crveni karton za najboljeg fudbalera prvaka Italije! Bez lopte je udario Murilja i sudija Brih poslao ga je u svlačionicu.

26′-GOOOLL! Šok za navijače Sitija. Centaršut Fekira, kiks Delfa i gol Kornea za vođstvo Liona.

25′- Velika ofanziva Juventusa i nekoliko dobrih prilika, ali Valensija zasad čuva nulu.

10′-GOOOLL! Robert Levandovski! Lijepa akcija Bajerna i realizacija poljskog asa u Lisabonu.

1′-Krenula je lopta sa centra na šest stadiona.

Branilac titule Real će otvoriti novi pohod ka evropskom tronu utakmicom protiv Rome na svom terenu.

Jedan od favorita za titulu Mančester siti dočekaće Lion, dok će Juventus predvođen Kristijanom Ronaldom na noge Valensiji.

Mančester junajted igraće na terenu Jang Bojsa, a u Lisabonu će se sastati Benfika i Bajern.

Pinturicchio

Juve jak kao zemlja , iskidali slijepe miseve veceras.

Dukljanin
Dukljanin

Brdo Novac i opet…NISTA…Siti nema tradiciu…prosuce novac a nista nece osvojit?

Zhoze
Zhoze

A to sto je nemoguce da se stalno dobija bez poraza i sto su naleceli na Lyon ciji stil igre im ne odgovara i koji nije neka tamo sh ekipa, a to nema veze a, strucnjace fudbalski i vaseljenski ?