Lukaku nosi Čelsi, Bajern razbio Barselonu

Tomas Miler

Ni d od derbija – Barselona je lako položila oružje u susretu sa Bajern Minhenom na premijeri Lige šampiona.

Bavarci su duel na Nou Kampu riješili ubjedljivo u svoju korist – 3:0.

Miler je donio prednost gostima, a onda je Levandovski sa dva pogotka zapečatio sudbinu Katalonaca.

U istoj grupi, Dinamo Kijev i Benfika igrali su 0:0.

Čelsi je u odbranu trona krenuo teškom pobjedom nad Zenitom.

Bilo je 1:0 na Stamfordu, a gol odluke djelo je Lukakua u 69. minutu.

Juventus nije imao problema protiv Malmea u Švedskoj – završilo je 3:0, a svi pogoci pali su u prvom poluvremenu.

Aleks Sandro je načeo domaće, nadovezao se Dibala, dok je Morata postavio konačan ishod.

U susretu Lila i Volfsburga mreže su mirovale, dok je okršaj Viljareala i Atalante okončan 2:2.

Tok utakmica:

Kraj, završeni su svi mečevi – Juventus i Bajern ubjedljivi, minimalac Čelsija!.

85.minut – GOOOL! Bajern je rutinski srušio Barsu. Čak 3:0 na Nou Kampu, Levandovski dvostruki strijelac.

83.minut – GOOOL! Gosens vraća egal Atalanti. Sjajan meč na El Madrigalu.

74.minut – GOOOL! Preokret Viljareala protiv Atalante. Rezervista Dandžuma je savladao Musoa.

69.minut – GOOOL! Konačno Čelsi. Aktuelni prvak dugo je lomio otpor Zenita, a sada se lakše diše. Lukaku je glavom poslao loptu u mrežu.

63.minut – Crveni karton za Volfsburg, isključen je Bruks.

56.minut – GOOOL! Bajern stiže do opipljive prednosti na Nou Kampu. Levandovski je pokupio odbitak i pogodio nebranjenu mrežu.

Poluvrijeme – šest golova na šest utakmica. Juventus je ubjedljiv, dok u derbiju Bajern vodi protiv Barselone. Na Stamfordu, Zenit zasad odolijeva Čelsiju.

45+1.minut – GOOOL! Malme je nokautiran na Eleda stadionu. Morata za 3:0, Juventus je završio posao u Švedskoj.

45.minut – GOOOL! Juventus u smiraj poluvremena povećava prednost. Dibala je iskoristio penal.

39.minut – GOOOL! Viljareal je izjednačio – Trigeros se potpisao na El Madrigalu.

34.minut – GOOOL! Bajern stiže do vođstva na Nou Kampu. Tomas Miler je matirao Ter Štegena.

23.minut – GOOOL! Aleks Sandro za vođstvo Juventusa u Švedskoj.

6.minut – GOOOL! Atalanta je povela protiv Viljareala. Frojler je strijelac.

1.minut – počeli su mečevi.

Najava:

Ubjedljivo najviše uzbuđenja očekuje se na Nou Kampu, gdje Barselona dočekuje Bajern Minhen.

Odlaskom Lionela Mesija i Antoana Grizmana, Katalonci su žestoko izgubili na kvalitetu, pa je veliko pitanje imaju li snagu da pomrse račune mašineriji iz Njemačke.

Branilac trofeja, Čelsi, na svom Stamfordu ima relativno lak zadatak. Zenit je već godinama najbolja ruska ekipa, ali teško je vjerovati da mogu do povoljnog ishoda u Londonu.

Juve je gost Malmea, a zanimljiv meč očekuje se u Španiji, gdje Viljareal dočekuje Atalantu.

Sastaju se još Dinamo Kijev – Benfika, te Lil – Volfsburg.

U ranije danas odigranim mečevima, Jang Bojs je šokirao Mančester junajted 2:1, dok je duel Sevilje i Salcburga završio 1:1.