Fudbal Liga šampiona

Višća nokautirao Junajted, Marušiću bod u Rusiji

Bašakšerih je šokirao Mančester junajzed i sa 2:1 savladao “đavole” u Istanbulu, u trećem kolu Lige šampiona.

Domaći su poveli iz kontre, kada je Višća ispucao loptu koja je došla do Dembe Ba, a on je od centra trčao sam do gola Junajteda i dao gol.

Potom je Turudž započeo napad, a nakon njegovog pasa Višća je sjajnu partiju krunisao golom.

Antoni Marsijal je u 43. minutu poslije centaršuta Luka Šoa smanjio, ali se rezultat u nastavku nije mijenjao.

Junajted je ostao na vrhu sa šest bodova, dok su ovo prvi bodovi za turski klub.

Zenit i Lacio podijelili su bodove pred gledaocima u Sankt Peterburgu 1:1.

Ofanzivu je domaćih tim krunisao u završnici prvog dijela, kada je mrežu “nebesko-plavih” zatresao Jerohin

Ipak, uspjeli su Rimljani da osvoje bod golom Felipea Kaiseda, poslije ubacivanja Aćerbija u 82. minutu.

Lacio ima pet bodova poslije tri kola, a naš Adam Marušić odigrao je svih 90 minuta za tim iz glavnog grada Italije.