Budućnost Voli prvi finalista Superlige

Košarkaši Budućnost Volija plasirali su se u finale plej-ofa Superlige.

Podgoričani su večeras na Cetinju savladali Lovćen 89:84 i sa 2-0 u pobjedama zaključili polufinalni dvoboj.

Izabranici Petra Mijovića odlično su započeli duel i poslije deset minuta igre vodili 27:18.

Imali su “plavi” i dvocifrenu prednost tokom druge četvrtine, ali su se domaći brzo konsolidovali i smanjili zaostatak do odlaska na odmor (39:44).

Uzbudljiva borba viđena je i u nastavku susreta, međutim Budućnost nijednog momenta nije ispustila prednost.

Po 16 poena za Podgoričane upisali su Danilo Nikolić i Sead Šehović, u domaćem timu 21 poen Strahinje Jovanovića, a 18 Miloša Popovića.

Rival Budućnosti u borbi za titulu biće pobjednik majstorice između Mornara i Sutjeske.

Zuu
Zuu

Jedva uz pomoc sudija,svaka cast za Cetinjane pokazali su kako se klub voli,mislim da su jedini navijaci(simpatizeri)koji klub vole srcem,NAPRIJED LOVCEN..30tog svi za Titograddddddd!

Clasic
Clasic

Nisu jedini, i Ulcinjani vole svoj klub( i ako nemaju bemax da ih gura po pola milijona kaokk Lovcen) pa i Niksicani svoj Rozajci Bjelopolci itd.

CT-LSCG
CT-LSCG

Nije mi jasno zašto Budućnost sa ovakvim sudijama uništava crnogorsku košarku.Ljudi mrzi vas 90% Crne Gore zbog toga.