Košarka

Budućnost Voli umirila rastrčanu Megu

Košarkaši Budućnosti Voli pobijedili su Mega Bemax 91:85 u derbiju desetog kola ABA lige.

Mega je imala 27 minuta prednost u Morači, najčešće je ona iznosila preko 10 poena, ali je plavo-bijeli tim pokazao veliki karakter za pobjedu vrijednu drugog mjesta na tabeli.

Plavo-bijeli su sa niskom petorkom u drugom poluvremenu uspjeli da nadoknade minus i da serijom trojki u finišu trećeg perioda stigne i do prednosti.

Finiš je donio dramu, Mega je stigla do 85:80, međutim do kraja serija 11:0 domaćih za pobjedu broj osam ove sezone.

Klarkovi i trojka Gordića bili su presudni u završnici, a na drugoj strani gosti nijesu mogli nakon pete lične greške koju je zaradio njihov najbolji košarkaš Bitadze.

Erl Klark je dao 20 poena, 16 Nemanja Gordić, 14 Koti Klark uz briljantan učinak u defanzivi!

Na drugoj strani 23 poena Bitadzea uz sedam skokova i četiri blokade, naš Ognjen Čarapić 11 poena.

pravo ime je

sudijska kradja

suzavac
suzavac

Čim dobijemo neki srpski klub ili reprezentaciju, ovi pominju sudije i kukumaču. Bez dostojanstva ste totalno.
Svaka Čast Budućnosti, svaka čast Lavicama!!!

dijana
dijana

Nas Carapic??? Igra li u reprezentaciji?

Mirko
Mirko

Legendo, pratis li ti kosarku?

Titograd
Titograd

Koliko ti, jadnice, imaš veze sa sportom? Idi peglaj malo i širi veš…

kkb
kkb

igra. informisi se.

Eto tako
Eto tako

Sudije su drasticno ostetile Megu. Klark je ispod kosa prosto mlatio Megine igrace bez ikakvih sankcija.

Cikotic
Cikotic

PODGORICKA BUDUCNOST !!! 💙

Primorac
Primorac

Bitna pobjeda, kad bi Buducnost dobila Zvjezdu u BG sputala bi je, ima da ide Megi Cedeviti ima prostora za prvo mjesto.. Znacila bi puna Moraca prednost je na kraj, padaju i Evroligasi

Mark
Mark

Samo sanjaj.

hghg
hghg

Ima li ko objasnjenje zasto Mega nije probala nesto da uradi u posljednjih 20 sekundi?