Košarka Crnogorski derbi pripao Cetinjanima

Lovćen bolji od Sutjeske, prva pobjeda Cetinjana u novoj sezoni

Košarkaši Lovćen Bemaxa pobijedili su Sutjesku 81:74 u drugom kolu Druge ABA lige.

Zanimljiv meč viđen je na Cetinju. Domaći tim furiozno je započeo prvu utakmicu, dobio prvu četvrtinu sa 10 razlike, ali su Nikšićani uzvratili istom mjerom u drugoj i sa neriješenim rezultatom 47:47 otišlo se na odmor.

Lovćen je prelomio utakmicu u trećoj četvrtini, koju je riješio u svoju korist sa 20:8.

Pokušali su gosti da se kao u prvom dijelu vrate u utakmicu, uspjeli da smanje na 79:74 na nešto više od minut prije kraja, ali je potom Miloš Popović sa linije penala otklonio sve dileme.

Mašan Vrbica i Miloš Popović postigli su po 19, a dvocifren je sa 10 koševa bio Diplaros.

Sa druge strane 20 poena Nikole Pavlićevića, koji je imao po pet skokova i asistencija.

Lalović je upisao 12, po 11 Đoković i Knežević.

Lovćen je upisala prvu pobjedu, a Sutjeska prvi poraz u novoj sezoni Druge ABA lige.

crnagora21vijek

Sramota za Crnogorsku kosarku,sramno navijanje i sramota ulozenih para u Lovcen koji nista pokazati nece igraju na misice i bez hemije u ekipi dzaba vam sponzori dzaba vam sve kad niste tim,imate zelju i volju ali nazalost… 👎🏻

Cetinjski
Cetinjski

Boli vas poraz niksicani 💪💪

Zoran
Zoran

Je li Lovcen sa Cetinja ili iz Podgorice??? Nista mi nije jasno, ekipa koja trenira u PG a igra u Cetinje utakmice, o cemu se radi??? Filijala Buducnosti ok! ocekujem i Varvare da podrze Lovcen u sledecoj utakmici. Sve nam je naopako pa i ovo, srecna pobjeda Podgorickocetinjani!