Džamal Marej bio je lider Denvera u pobjedi nad Atlatnom 128:108.

Ubacio je 41 poen, uz sedam asistencija i pet skokova.

Majkl Porter džunior je dodao 23, Eron Gordon 15, dok Nikola Jokić nije bio poenterski raspoložen.

Ipak, stigao je do novog tripl-dabla (14 poena, 18 skokova, 10 asistencija).

Kod gostiju 28 poena i 10 skokova Dižontea Mareja, 20 je upisao Diandre Hanter.

Denver je lider Zapada sa skorom 37-16, Atlanta ima polovičan učinak na osmom mjestu Istoka 27-27.

Dalas je bez povrijeđenog Luke Dončića poražen na parketu Golden Stejta 119:113.

Domaći su krenuli jako od starta, dobili prvu četvrtinu 40:23 i na tom talasu gradili pobjedu.

Stef Kari je uz 21 poen, imao sedam asistencija i šest skokova, dok je Drejmond Grin uz 17 koševa upisao po devet uhvaćenih lopti i uspješnih dodavanja.

U timu iz Teksasa 25 poena Spensera Dinvidija, 22 je dodao Tim Hardevej.

Golden Stejt je osmi na Zapadu sa 27 pobjeda i 26 poraza, Dalas ima trijumf više i isti broj izgubljenih utakmica, pa je za dvije pozicije bolje plasiran.

Milvoki je u jednom od derbija večeri nadigrao Majami 123:115.

Presudilo je drugo poluvrijeme koje su “baksi” dobili sa 18 poena prednosti i nadoknadili minus iz uvodnog dijela igre.

Janis Adetokumbo je upisao tripl-dabl (35 poena, 15 skokova, 11 asistencija), dok je Kris Midlton upisao 24 koša.

U ekipi Majamija 32 poena i osam skokova Džimija Batlera, a 24 poena je upisao Tajler Hiro.

Milvoki je drugi na Istoku sa 37 pobjeda i 16 poraza, Majami u istoj konferenciji zauzima šesto mjesto sa 29 trijumfa i 25 izgubljenih utakmica.