Crvena zvezda i Partizan su prema posljednjim informacijama dobili poziv garantovano mjesto u Evroligi u naredne tri sezone, a Sport klub saznaje da će beogradske vječite rivale to koštati po pet miliona eura.
U prevodu – skoro po 1.7 miliona eura po sezoni, znatno više od onog što je to bio slučaj ove sezone.
Prema ponuđenoj saradnji, Zvezda i Partizan ne bi imali udjela u vlasništvu takmičenja, samim tim ni opciju prihodovanja od TV prava, kao i od marketinga.
Podsjetimo, Zvezda i Partizan su za ovogodišnju specijalnu pozivnicu morali da izdvoje po ravno milion eura.
Sljedeće sezone u elitnom takmičenju bi trebalo da učestvuje Dubai, koji nema finansijskih problema da ispuni sve zahtjeve.
čuš po 5 meleona, ako đe ima para ima u serbiju ,ene kažu australijanci u brdima srbije plivaju u zlatu, čuš nema para, dirli dirli dirlija nemoj dizat graju para ima adžija i za sitnu raju
A sampion aba lige? Ti uslovi su ucjena, dzaba Bodiroga tu kad se nista ne pita… ja bih se zahvalio u usao u ovu novu nba ako ih ona hoce, a zbog publike ne vidim razlog zasto ne bi..