Radonjićev Bajern izgubio od CSKA

Košarkaši minhenskog Bajerna poraženi su od CSKA 93:79 u Evroligi.

Ekipa našeg Dejana Radonjića nije mogla da parira raspoloženim Moskovljanima.

Pitanje pobjednika je praktično riješeno u prvom poluvremenu. Gosti su pogodili čak devet trojki i stigli su do 16 poena prednosti koje su bez većih problema sačuvali do kraja meča.

Na taj način su stigli do maksimalne sedme pobjede, dok je Bajern doživio četvrti poraz.

Barselona je nakon produžetka stigla do pete pobjede ove sezone. Tim trenera Pešića je savladao u Litvaniji Žalgiris 88:85.

Zanimljivo je to što je Žalgiris doživio i četvrti poraz pred svojim navijačima, a ostvario je sve tri pobjede na gostujućem terenu.

Barsa je mogla da pobjede i u regularnom dijelu meča, ali je u posljednjih pet minuta ispustila 11 poena prednosti.

Isti učinak kao i Katalonci ima i Anadolu Efes. Turski tim je bio veoma ubjedljiv protiv Panatinaikosa i slavio je 78:62.