Košarka Selektor analizirao prvi poraz u kvalifikacijama za Eurobasket

Radović: Da bi pobijedili Francusku neophodno je dobro igrati 40, a ne 20 minuta

Selektor Crne Gore Boško Radović rekao je da su ofanzivni skok i dobra odbrana Francuza odlučili utakmicu protiv Francuske.

Naš tim parirao je rivalu samo u prvom dijelu, da bi u nastavku domaćin stekao visoku prednost i došao do trijumfa 85:66.

“Rekao sam mojim igračima prije utakmice da ne možemo da pobijedimo Francusku ako igramo dobro 20 minuta. Za takav rezultat neophodno je 40 minuta dobre košarke.Međutim, igrali smo dobro 20 minuta, a nakon toga smo igrali bez energije, slabo smo kontrolisali defanzivni skok, drugi dio meča je bio slab.Postigli smo 66 poena, ofanzivni skok i odbranili bili su ključ ove utakmice. U nastavku meča je Francuska znala da ima tri ili četiri skoka u jednom napadu i protiv toga nismo mogli da igramo”, rekao je Radović.

Crna Gora nakon dva kola kvalifikacija za Eurobasket ima polovičan učinak.

Julija Bojic

Jedini ti i Dubljevic imate stalni radni odnos u KSCG, zamislite to trener zaposlen na neodređeno

Marko996
Marko996

Treba se kontaktirati igor jovovic, dejo radonjic ili dusko ivanovic da budu selektori a ne ovi koji nikad ozbiljni tim nisu vodili

Sezonac
Sezonac

Bog sve vidi.selektor ne bi mogao bit juzne regije a kamoli reprezentacije..nego ko i sve u drzavi tako i ovaj moze bit selektor!!

Delboj
Delboj

Mnogo je macku teleca glava nego ajde sad…

Prč
Prč

Realno ocajan si trener.nisam od onih koji ma ne valja niko al ovaj mi se bas nikako ne dopada,ispod svakog kriterijuma

Mppg
Mppg

Jes, nego je zet Danila Mitrovica pa mu se može tu bit da se vežba!

Nikšićanin
Nikšićanin

On i ne zna ništa bez da psuje, za reprezentaciju treba autoritet, ti ga nemaš. Naša posla, pošteno bi bilo da odeš nemoj rušiti nešto što se mukotrpno gradilo. Kult reprezentacije!

pero
pero

Tačnoa ovaj nije mogao voditi ni pionirsku selekciju u Bud. a ne reprezentaciju , nema pojma o kosrci , nevaspitan, ko ga je dovaeo na čelu reprezentacije!?Covjek nikada nije vodio malo ozbiljniju ekipiu u Cg a dosao da vodi reprezentaciju sa Dubljevićem , Vučevićem !!!!!1
Nema ide doma i onaj ko ga je doveo tu a zna se ko!

Rambo
Rambo

Moje misljenje je da bi Buducnost lagano dobila ovu reprezentaciju francuske, najveci problem ovih momaka je sto nemamo dobrog selektora, ne moze selektor biti neko ko ima pola sezone u ulcinju od profesionalnog angazmana, bilo je mnogo boljih opcija mladih za selektora, tu mislim na igora jovovica ili petra mijovica…

Nikola
Nikola

I dobrog trenera, ne odlicnog ne genijalca nego samo dobrog

Dzerom Dzejms

Smanji malo sa psovkama dosta djece gleda time-out tokom utakmice , isto tako sumnjam da ces motivisati igrace tako kad je svaka druga psovka