Košarka Trener plavih analizirao duel sa Zadrom

Subotić: Probudili smo se u nastavku, bili smo pospani u prvom dijelu

Budućnost Voli probudila se u trećoj četvrtini meča sa Zadrom, konstatovao je trener “plavih” Slobodan Subotić.

Na sreću, ležeran ulazak u utakmicu, nije koštao prvaka Crne Gore na premijeri ABA lige.

“U trećoj četvrtini smo se uozbiljili. Tada smo počeli da kontrolišemo skok, pojačali smo agresivnost iz koje su stigli laki poeni. Koncentracija nam je bila loša u prvom poluvremenu. Dozvolili smo čak 26 poena iz pik-end-rola u prvom dijelu. Kao da smo bili pospani, a takve stvari ne smiju da se događaju”, rekao je Subotić.

Analizirao je i učinak reprezentativaca Crne Gore sa Svjetskog prvenstva.

“Nikola Ivanović imao je osam asistencija. Šehović je pokazao koliko znači ovom timu. Popović nema još veliku minutažu. Igrao je 29 minuta po utakmici u Kini”, istakao je trener Budućnosti.

Već u srijedu “plavi” dočekuju Trento u Evrokupu, dok ih u sljedećem kolu čeka gostovanje Crvenoj zvezdi.

Bbb
Bbb

A sto bi sa onom prijetnjom da Buducnost nece igrati Aba 😂

Nije bitno
Nije bitno

A što bi sa onom prijetnjom Zvezde iz finala 2018. da neće izaći da igra drugu utakmicu u PG i da napušta ABA? To je bila prva i originalna “Izadji mala” ,a ne ono u BG 2019. 🙂

Nije bitno

Mnogo lakše dobili Zadar ove sezone u PG nego prošle sezone. Ne znam možda si očekivao 150:50 za Budućnost, ali ne ide to baš tako. Baš kao što je vrlo teško, ravno podvigu kada Budućnost osvoji ABA, a veliki uspjeh plasman u plejof ABA, za ekipu kao Budućnost, što je i Bokan rekao. Ne znam možda neki misle da imamo… Više »

Migo
Migo

“Bog je stvoria covika a Zadar kosarku” kako i da ne

Nije bitno
Nije bitno

Da nam je makar Arena ko u Zadru. Možda za generaciju unučadi sadašnjih momaka u PG? Da ne igramo više u ovom raspadu iz 70ih godina SFRJ doba.

Mne10
Mne10

Slazem se da ne ide to lako,ali sa ovakvom igrom u reketu u gostima nece nikog pobijediti,ako se nesto ne promijeni