Ostali sportovi Prva liga Crne Gore za odbojkašice (7. kolo)

Duel neporaženih: Morača domaćin Luki Bar

Premijerna utakmica 7. kola Prve lige Crne Gore za odbojkašice igra se večeras u sali podgoričke OŠ “Radojica Perović”, gdje se od 18 sati sastaju Morača i Luka Bar.

Albatros će u subotu ugostiti Galeb u dvorani SC ,,Igalo u Herceg Novom, a duel će početi u 16 i 30 sati.

Budućnost će odmjeriti snage sa Meditranom u sali Medicinske škole u Podgorici u 17 časova, dok će dva sata kasnije (19 h) početi meč između Rudara i Jedinstva u SC “Ada” u Pljevljima.

U ovom kolu slobodna je ekipa Gimnazijalca. Sve utakmice se igraju bez prisustva publike.

Na tabeli vodi Luka Bar koja ima maksimalnih šest pobjeda, uz set količnik 18:2, dok je na drugoj poziciji gradski rival ekipa Galeba, koja ima pet trijumfa i poraz.

Treća je Morača sa stoprocentnim učinkom, ali i dvije utakmice manje od konkurenata iz Bara Podgoričanke su upisale četiri pobjede iz četiri meča, uz 12 dobijenih i tri izgubljena seta.