Rukomet Liga šampiona

CSKA slavio u Morači, drugi poraz Budućnosti

Rukometašice Budućnosti poražene su od CSKA 25:22 u drugom kolu Lige šampiona

Plavo-bijele su imale odličnih perioda, međutim u finišu nijesu imale snage što je sigurno epilog i činjenice da je ekipa imala tek nekoliko zajedničkih treninga.

Naš sastav je odlično ušao u meč, u osmom minutu golom Majde Mehmedović poveo je 5:1.

U dva navrata bilo je i pet golova razlike 9:4, pa 10:5.

Gošće su se brzo vratile u igru, preokrenule na 12:13, a na odmor se otišlo uz neriješenih 13:13.

Egal se igrao do 40. minuta, a nakon gola Džaferović za 17:18, CSKA je počeo da se odvaja, a golom Vedjohine u 54. minutu stvorio je velikih 25:19.

Podgoričanke su uzvratile vezale tri brza gola i imale preko Mehmedović šansu da se približe na minus 2, ali je naše lijevo krilo promašilo.

Maslova je sa šest golova bila najefikasnija, tri puta u strijelce upisale su se Pino i Lekić.

Kod CSKA po pet golova Gorškove, Dmitrijeve i Vedjohine.

Budućnost je tako upisala drugi poraz, dok je CSKA ostvario drugu pobjedu.

Tgd
Tgd

Adžić nije zaboravio kako se šampionski vodi tim,znaju se ttenutni problemi i zašto nije kompletan tim.Naprijed Adžiću

Istina
Istina

Kad god muškarci Budućnosti ostvare neku bitnu, veliku pobjedu u fudbalu ili mnogo češće u košarci, rukometašice po pravilu gube.