Rukomet Plave neuspješne na premijeri elitnog takmičenja

Poraz na premijeri: Rastrčani Brest nadigrao Budućnost

Iako je na papiru slovila za velikog favorita, Budućnost je porazom otvorila sezonu u Ligi šampiona – izabranice Dragana Adžića su u SC Morača izgubile od Bresta 35:32.

Ono po čemu su Podgoričanke prepoznatljive, čvrsta odbrana, večeras nije došla do izražaja.

Francuska ekipa, očigledno odlično pripremljena za ovaj duel, odlično je funkcionisala u drugom poluvremenu i od minusa od tri gola (23:20) počela da slama otpor “plavih”.

Pet minuta prije kraja susreta, Brest je stekao pet golova prednosti i najavio neočekivan trijumf.

Đurđina Jauković je bila najefikasnija u domaćem sastavu sa osam pogodaka. Majda Mehmedović dodala je šest, koliko i Jovanka Radičević.

Kod Bresta izdvojile su se Ana Gros sa sedam i Paulin Koatane sa šest golova.

Budućnost u drugom kolu, 13. oktobra, gostuje Bitighajmu, koji je juče izgubio od rumunske Valčee.

Prč
Prč

Adzic je jedan od najboljih evropskih trenera ali samo nama ne valja.do sad mi je smetalo a od sad podrzavam sve sportiste koji bjeze iz ovakve sredine pa i one koji se osluce za tudje reprezentacije.ovdje se uspjeh najmanje cijeni.a koliko smo sportska sredina vidi se po broju gledalaca.

Pravednik

Kad se ne bude igralo na Djurdjinu Jaukovic, pocece da dobijaju cesce.

Serhio Ramos

Kad postoje rezultatske oscilacije tokom meča a vodiš solidnih tri gola i ne prelomiš utakmicu onda je to do tebe TRENERU!
U tome je u stvari uloga trenera da prije i u toku meča pripremaju i prilagodjavaju ekipu situaciji na terenu….Ostavka pod hitno dok je na vrijeme!

Faul
Faul

Napumpale su usta pa ne mogu da disu usne su im natekle bile pa za to i gube,a sto je ono majko mila.

Dok nije kasno

Adzic i Raicevic vec godinama zamajavu navijace, poslije svakog poraza sve super, lijepo, sledece ce biti pobjeda i tako u krug i onda se pitaju dje su navijaci. Njih dvoje su najveci krivci da ovakav tim ovako izgubi utakmicu. Sta nas tek ceka, ako ovo dvoje bude komandovalo. Mala Pletikosic treba dobija mnogo vecu minutazu, kao Damjanovic, a Raicevic znatno… Više »

Mrgud
Mrgud

Milena mu je i zadnje prvenstvo unistila u NT..Isto je i Laslo prosla kao i Pletikosic..Cudo je samo da ta mala jos sjedi tu i ne trazi klub da zaigra koji minut.. .Ma kondiciono cure nisu spremne za 60 min..steta ali vrijeme je za promjene

Rade007
Rade007

Ja mislim da Adžiću trebate da budete vjecno zahvalni ,jer je ovoj propaloj naciji donio najveće sportske usojehe u istoriji. Nije to do njega no do starleta koje su dobre sa selfijima,ali im rukomet ne ide nešto.

Miki
Miki

Covjeka je vrijeme pregazilo, on nije ni cuo za foru da kad imas igraca manje uvedes umjesto golmana drugog igraca. Jos nije stiglo to pravilo do njega. Adzo odlazi! Hvala za uspjehe, ali sto je mnogo, mnogo je.

Gigi
Gigi

Dzaba sve.Neće da shvate da je Adzić loš trener.Da iole što valja inao bi ponude od drugih klubova ali na zalost a nasu propast on gura Budućnost u crnu rupumAdziću batali se više buducnisti odlszu vise .

Dado
Dado

Dok su JOKA I MAJDA igrale odnisno dobijali lopte bio je pozitivan rezultat,ali nemože polupimeni nazovi rukometni trener da forsira istu igru 7 godina ali zaboravlja da je na gotovo dosao