Tenis Ruski teniser ispao već na startu

Medvedev eliminisan u Parizu

Seriji sjajnih rezultata došao je kraj – Danil Medvedev eliminisan je u drugoj rundi Mastersa u Parizu.

Ruski teniser, koji je stizao do finala na prethodnih šest turnira na kojima je učestvovao, poražen je od Francuza Žeremija Šardija sa 2-1, po setovima 4:6, 6:2, 6:4.

Medvedev je dobio uvodnu dionicu zahvaljujući brejku u desetom gemu, pošto su prethodno obojica sigurno čuvali svoj servis.

Šardi se nije predao, već je sa dva brejka viška dobio naredni set i stigao do izjednačenja.

U odlučujućem setu Medvedev je imao čak devet brejk šansi, ali nijednu nije iskoristio. Šardi je to kaznio i prvi put u karijeri prošao u treće kolo Mastersa u Parizu.

Francuz u narednoj rundi čeka pobjednika meča Garin – Izner.

Tuzi
Tuzi

Steta!!

e.k.g
e.k.g

bice ovaj prvi jednog dana to je sigurno, kiks je normalan poslije toliko mocnih pobjeda zaredom